Skocz do zawartości
Forum

Czy jest sens dziś w godzinach wieczornych zrobić test ciążowy?


Gość z...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewne obawy które chciałbym rozwiać. Moje cykle są zazwyczaj regularne 28 dni, czasami zdarzało się 27 dni, ale bardzo sporadycznie. 3 stycznia pięściam się z chłopakiem. Doszło do bardzo krótkiej penetracji (ok. 3 minuty) bez wtrysku, wewnątrz pochwy. Według kalendarza był to pierwszy dzień płodny. 18 stycznia dla pewności zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. W dniu przewidywanej miesiączki, czyli 22 stycznia zrobiłam kolejny test i kolejny z wynikiem negatywnym. Tego samego, późniejszych godzinach przyszła miesiączka. Była normalna, z normalną obfitościa i trwała tradycyjnie 6 dni. Po tym czasie kilka razy uprawiałam seks pralni z moim chłopakiem (raz w dni płodne), bez penetracji i bardzo uważalismy Od 30 stycznia do 7 lutego byłam przeziębiona. Przez 5 dni przyjmowałam antybiotyk. Od 13 lutego mam silne bóle piersi, są nabrzmiale, tkliwe, pobolewalo mnie tez podbrzusze tak jak na okres. Okres miałam dostać dziś, czyli 18 lutego. Miesiączka się nie pojawiała. Czy mam powody do niepokoju, że zogłabym być w ciąży? Czy jest sens dziś w godzinach wieczornych zrobić test ciążowy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...