Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Od 2 miesięcy przyjmuje leki antykoncepcyjne , a dokładniej lek Atywie. Z moją pamięcią bywało różnie i czasem zdarzało mi się wziąć tabletke pare godzin później niż zazwyczaj. Podczas odstawienia tabletek przy 7 dniowej przerwie zdarzało mi się sypiać z chłopakiem bez zabezpieczenia (w dodatku kończył w środku ) . Po 2 dniach od odstawienia dostałam miesiączke ,była jednak o wiele krótsza niż zwykle bo trwała od czwartku do soboty ,czyli 3 dni. Zazwyczaj moje miesiączki trwają od 6 do 7 dni , więc bardzo mnie zdziwiło kiedy miesiączka przeszła po 3 dniach . W noc z soboty na niedziele krwawienia już nie bylo ,przez wiekszość dnia także. Jednak okolo godziny 18 gdy weszłam do łazienki zobaczyłam, że okres wrócił i nie było to jakieś lekkie plamienie . Jeszcze tego samego wieczoru , po paru godzinach krwawienie ustąpiło i miesiączka się zakończyła. Czy to normalne ? Słyszałam o tym , że przy zajściu w ciąże można lekko krwawić , ale czy to możliwe abym zaszła biorąc tabletki antykoncepcyjne i pomimo tego ,że wystąpiło te 3 dniowe krwawienie z odstawienia ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...