Forum Ciąża i dziecko

Co jest powodem spóźnienia się miesiączki po pierwszym stosunku?

~t...l

~t...l

Witam, Jestem bardzo zestresowany sytuacją, że dziewczynie spoźnia się okres już dziś 3 dzień. Tej środy (7.02.18r) rozpoczęliśmy współżycie ( kochaliśmy się pierwszy raz jak do tej pory). Moja dziewczyna mówi, że miała dość regularne cykle, że może raz lub dwa spóźnił się jej okres max. 2 dni. Miała mieć okres w czwartek 8.02.18r. Dziś jest 3 dzień opóźnienia miesiączki. Dodam, że Ona była dziewicą, ja prawiczkiem. Kochaliśmy się z prezerwatywą oraz przed wytryskiem wyszedłem z partnerki.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Wojtek5

~Wojtek5

Sądzę ,że wszystko będzie ok.Pierwszy raz to zawsze duże przeżycie.Przypuszczam że stąd to opóźnienie.W jakim wieku jesteście.

~Wojtek5

~Wojtek5

Uspokoj swoją dziewczynę ,sam widzisz że stres może powodować takie konsekwencje.

~MarcinSieBoi

~MarcinSieBoi

Czyli nie ma takiej możliwości by była w ciąży? Od wczoraj dostala kaszel i objawy ciąży takie jak duże piersi, gorączkę ma lekka coś koło 38, z rana miała aż 39, nie spała długo, budziła się kilka razy w nocy, chciało się jej wymiotować. Niby akurat wszyscy są chorzy w jej domu i też mają gorączkę, ale to wszystko stopniuje nasz stres który I tak jest już potężny :(

unna-1

unna-1

Na 3-ci dzień nie ma jeszcze objawów ciąży, nie wymiotuje się, ani piersi nie rosną.
Ale jak sobie będziecie wmawiali ciążę, to może mieć ciążę urojoną, czyli wszystkie pozorne objawy ciąży.
Na szczęście bez dzidziusia w brzuszku.
Ja nie widzę możliwości zajścia w ciążę, przy takich zabezpieczeniach, jak wasze.

170997 unna-1 Kobieta, 75 lat, Łomianki