Skocz do zawartości
Forum

Czy ja jestem w ciąży?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wiem, że zaraz będą henry typu, że biorę się za seks, a nie wiem o co chodzi itd. Ale chce, żebyście mi pomogli. Miesiąc temu odbył się mój ostatni "stosunek". Wyglądało to w ten sposób, że penis znalazł się w mojej pochwie że 2/3 razy, do tego nie dokonca wszedł bo robiłam to pierwszy raz bez gumek i się bałam,absolutnie sperma się nie dostała. Nie miałam żadnych obaw ani nic. Dziś okres spóźnia mi się 18 dni (tym bym się nie przejmowała, bo okres potrafi spóźnić mi się nawet do 26 dni), mam mdłości, ale przed okresem mi się one zawsze pojawiały nawet jak mi się spóźnial, ale najbardziej martwi mnie zgaga. Od dwóch dni, wyczytałam, że zgaga jest częstym objawem ciąży. Tak się strasznie boję. Nie mogę być w ciąży... Dodam również, że choruje na nerwice i te objawy mogą być urojone, no ale nie wydaje mi się. Od dnia dzisiejszego mam taki Strach, że nie mogę wydusic z siebie słowa. Testu nie mogę zrobić, Bk musiałabym poprosić mamę o pieniądze, skomplikowana sprawa. Proszę o pomoc!!! Błagam

Odnośnik do komentarza
Gość Maja2565

Wydaje mi się że skoro nie skończył w Tobie chłopak to ciaza jest tutaj znikoma. No chyba że wcześniej pojawił się płyn.
Zrób test ciążowy on kosztuje za ledwie 6 zl w aptece plytkowy.
Mdlosci przed okresem mogą być jak najbardziej a zgaga może jakaś niestrawność.
Nie panikuj;)... i następnym razem uważaj;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...