Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kochalam sie z chlopakiem 1-2/12/17 8 /12 mialam dostac @ . Nie dostalam do dzisiaj (11/12/17) za to mam bole piersi ,sutkow ,klucie w jajniku temp 37,5 -37,7 mierzona W pochwie (mierze rano )mam biala wydzieline .moj cykl trwa 28 . Test robilam ale wyszedl negatywny . Czy to moze byc ciaza ?

Odnośnik do komentarza

Kiedy rozpoczął się Pani ostatni okres? Łatwiej byłoby wyznaczyć dni płodne/niepłodne. Jeśli do zbliżenia doszło na tydzień przed spodziewaną miesiączką, to ryzyko ciąży raczej nie jest duże. Test ciążowy okazał się negatywny, więc raczej wykluczam ciążę. Nawet jeśli to nie ciąża, to radziłabym pójść do ginekologa, by zbadać przyczynę opóźnienia w miesiączkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Witam . Ostatnią miesiaczke mialam 10/11 -15/11 . Dodam ze bedac w pierwszej ciazy testy wychodzily negatywne a o ciazy dowiedzialam sie gdy bylam w 7tygodniu . Ale nie mialam takich objawow. Jedynie wymioty ,nudnosci i brak miesiaczki . ( moj ginekolog wtedy obliczyl ze zaszlam w ciaze wlasnie przed miesiaczka ) a teraz mam bol sutkow ,zylki na piersiach nabrzmiale piersi ,bol podbrzusza
, sennosc, caly czas jestem zmeczona , od 2 dni zgage .temp w pochwie 37,5 .mrowienie wokol pepka-dzisiaj 13/12
Jeden test wyszedl negatywny drugi z dwiema kreskami ale ta druga bardzo jasna .

Z gory Dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

mgr Kamila Krocz
Kiedy rozpoczął się Pani ostatni okres? Łatwiej byłoby wyznaczyć dni płodne/niepłodne. Jeśli do zbliżenia doszło na tydzień przed spodziewaną miesiączką, to ryzyko ciąży raczej nie jest duże. Test ciążowy okazał się negatywny, więc raczej wykluczam ciążę. Nawet jeśli to nie ciąża, to radziłabym pójść do ginekologa, by zbadać przyczynę opóźnienia w miesiączkowaniu.

Udzieli mi pani informacji ???to dla mnie bardzo wazne

Odnośnik do komentarza

powtórz test za parę dni. Pani Kamila wspomniała o dniach płodnych. Warto je wyznaczać wtedy wiadomo w które dni istnieje możliwość zapłodnienia. Nie jest to trudne. Zresztą zawsze do pomocy można sobie kupić tester owulacyjny na ślinę.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Witam!
Skoro miesiączkę miała Pani dostać 8.12 to dni płodne nie mogły być 1-6.12 Dni płodne są zazwyczaj w połowie cyklu.Jeśli ma Pani cykle 28 dniowe to dni płodne w takim cyklu przypadają 12-16 dc gdzie owulacja następuje 14 dc mniej więcej.Skoro współżyła Pani 1-2.12 był to 21 i 22 dc więc teoretyczni nie mogło dojść do zapłodnienia. Ja bym poradziła iść do ginekologa skoro pojawiło się u Pani tajemnicze plamienie, aby to po prostu wyjaśnić. Dobrze by było też się nie stresować bo stres może opóźnić miesiączkę.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...