Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwe, bym była w ciąży?


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 33 lata i ... Dwukrotnie byłam w ciąży pozamacicznej (prawojajowodowa i lewo), usunięto mi lewy jajowód. Mam również hashimoto i mutacje: MTHFR_677-T (układ heterozygotyczny); MTHFR_1298A-C (układ heterozygotyczny) oraz PAI-1 4G (układ heterozygotyczny). Oczywiście staramy się z mężem o dziecko, ale po ostatnie "przygodzie" postanowiliśmy być bardzo ostrożni i zdecydowaliśmy się na in vitro (jeszcze do niego nie doszło). Moje pytanie brzmi czy możliwe jest by mimo iż kilka dni temu skończyła mi się menstruacja, lecz ból piersi pozostał, jest możliwe bym była w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Jeśli to była prawidłowa menstruacja, a nie plamienie implantacyjne to nie może być Pani w ciąży. Proponowałabym też udać się do naprotechnologa, który patrzy na rodziców pragnących dziecka całościowo i bada wszystkie układy nie tylko układ rozrodczy. Ponieważ na poczęcie ma wpływ wiele czynników. Podczas zapłodnienia z 200 tyś plemników dojrzała kom. jajowa wpuszcza tylko jednego plemnika i do dziś nie wiemy czym się kieruje. A w in vitro plemnik "wybrany na oko", jest gwałtem wstrzykiwany do komórki i nie wiemy czy komórka jajowa by go wpuściła.Proszę też zwrócić uwagę że zapłodnione komórki są zamrażane w alkoholu żeby przeżyły rozmrożenie, nie wiemy jakie to ponosi skutki. Proszę o tym pomyśleć, poczytać i rozważyć.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...