Skocz do zawartości
Forum

Czy może to być jednak ciąża?


Gość s...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dnia 28 listopada powinnam dostać miesiączke lecz do tej pory jej nie ma a zamiast miesiączki miałam biały sluz przez kilka dni no i w dniu i dzien po spodziewanej bolal mnie brzuch tak jak bym miała dostać ale nic się nie pojawilo. Wykonałam 2 testy ciążowe jeden 2 grudnia i drugi 5 grudnia z porannego moczu obydwa wyszly negatywne. Rodziłam w czerwcu lecz od tamtej pory miałam już 4 miesiączki i to jak w zegarku nawet 1 dnia opóźnienia nie było więc się trochę martwie. Termin u lekarza dopiero po świętach. Cz jest powod do zmartwien I czy może to być jednak ciaza? Dodam że cały czas mam opuchnięta macice i to zauważył nawet mój mąż że jest opuchnięta tak samo jak miałam z naszym 1 dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Natiii201

Dokładnie nie pamiętam, współzyje z mężem regularnie około 2-3 razy w tygodniu i raz jakoś w połowie cyklu zdarzyło nam się bez zabezpieczenia.
Już prawie 2 tygodnie a miesiączki brak. Nigdy nie miałam żadnych zaburzeń nawet jak przybrałam na wadze czy też kiedy zrzuciłam parę kilo po poronieniach też wszystko wracalo odrazu do normy. Po ciąży miałam krwawienie tylko tydzień i po 30 dniach już była pierwsza miesiączka a potem 3 kolejne woec trochę się martwię do lekarza dopiero po świętach woec jeszcze 2 tygodnie czekania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...