Skocz do zawartości
Forum

Czy seks oralny raczej rzadko grozi ciążą?


Gość k...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu zaczęłam uprawiać seks oralny. Mam 20 lat i jestem dziewicą, a moje okresy są raczej nieregularne. Ostatni skończył się 31października, dzisiaj jest 07 grudnia i cały czas się denerwuję i czekam na okres. Uprawiałam tylko seks oralny, robiłam loda,69 itp, doszło do wytrysku(było dużo nasienia) później dotykał mnie po narządach rękami, I nie wiem czy nie miał na nich spermy... lecz nie wkładał mi nigdzie palców głęboko ) głównie pieścił, czy jest taka możliwość, że sperma mogła przedostać się do pochwy i dojść do zapłodnienia i też np jak się znajdowała na kocu i później na tym usiadłam czy coś lub na bieliźnie, którą po seksie założyłam? Mogło to się jakoś przedostać podczas wytrysku bez penetracji czy trzeba ją wsadzić bardzo głęboko i dopiero wtedy jest taka mozliwość ? Mialam wtedy dni płodne i do tego czasu jeszcze nie dostałam okresu. Proszę o odpowiedź. A może po prostu panikuje i dlatego spóźnia mi się okres ( z nerwów ) bo seks oralny raczej rzadko grozi ciążą tym bardziej w przypadku dziewicy ..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno idz do ginekologa masz 20 lat zainwestuj w tabletki antykoncepcyjne
Tyle sie mowi o zabezpieczeniu
Nie masz tyle okresu na co ty czekasz Idz do ginekologa
Bedziesz brala anty to się ureguluje
Seks to nie tylko przyjemnosci trzeba brać za siebie odpowiedzialność
Robisz chłopakowi loda jeses pewna ze ten chłopak cie szanuje?i ze będziesz z nim na zawsze?

Odnośnik do komentarza

Sam fakt, że dochodzi między Wami do zbliżeń, stanowi o tym, że nie jesteś już dziewicą. Dziewictwo to nie tylko posiadanie błony dziewiczej. Ale o terminologię sprzeczać się nie będziemy. Jeśli do pieszczot oralnych dochodzi w dni płodne i dodatkowo jesteście nieostrożni, może to skończyć się niechcianą ciążą. Są to rzadkie przypadki, ale zdarzają się. Jeśli zdecydowaliście się z chłopakiem na bliskość intymną, chociażby seks oralny, to rozważcie skorzystanie z antykoncepcji. Jeśli obawiasz się o swoją miesiączkę, wykonaj test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...