Skocz do zawartości
Forum

Ból pleców i lekkie plamienia


Gość Zmartwiona12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiona12345

Witam, jestem w 8 tygodniu ciąży, u lekarza byłam 2 tygodnie temu i lekarka niewiele na usg widziała, zrobiłam badania beta hcg, wzrost wyszedł prawidłowy i lekarka kazała przyjść za cztery tygodnie-dwa od dnia dzisiejszego. W piątek rano miałam dość duże plamienie po nocy ale p. Doktor kazała się nie denerwować, od wczoraj bolą mnie plecy- taki tępy ból w krzyzach i co pójdę do łazienki to mam takie lekkie uplawy zabarwione krwią. Mam wrażenie że lekarka uważa że jestem przewrazliwiona i mnie trochę lekceważy. Pytanie czy mam się czego obawiać z takimi objawami? Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witaj Twoja lekarka postepuje beznadziejnie. Ja bedac w ciazy dostalam plamien i od razu pojechalam na izbe przyjec byc moze powinnas brac luteine na podtrzymanie ciazy nie czekaj az stanie sie cos zlego!!kazde plamienie grozi poronieniem. Jesli przeczytasz ta wiadomosc udaj sie do szpitala jesli sa plamienia nie sluchaj ginekolog nie mozna lekcewazyc takich objawow!!daj znac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Zmartwiona12345

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, nie dałam się zbyć Pani Doktor i zadzwoniłam do niej ponownie a ona w ciągu 20 minut mnie przyjęła u siebie w gabinecie, plamienie nie jest groźne i wynika z otarc i niewielkiej nadzerki ale co innego mnie bardzo niepokoi. Okazuje się że serduszko dziecka bije za wolno... Co prawda lekarka mówi że na razie nie ma powodów do obaw bo być może dopiero co zaczęło bić i "musi się rozkręcić" i kazała powtórzyć badanie beta hcg i przyjść 04.12 do kontroli. Pierwsze beta hcg robiłam 07.11 z wynikiem 1420 a drugie powtarzałam po 48 godzinach 09.11 z wynikiem 2578. Wtedy wzrost był prawidłowy ale czy patrząc na te wyniki serduszko nie powinno już normalnie bić jeżeli wszystko byłoby ok? Niestety kolejny powód do zmartwień... Dziś powtórzyłam już betę ale czekam jeszcze na wyniki... Dodam jeszcze że bardzo trudno jest u mnie określić wiek ciąży z okresu ponieważ miałam inne krwawienia i nie wiadomo co było okresem. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...