Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę w tym przypadku zajść w ciążę?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam bardzo nieregularne miesiączki. Raz występuje co 28 dni kolejna dostaje po 21-23 dniach. Tak jak to miało miejsce w tym miesiącu. Dostałam miesiączki 7 dni szybciej ( 11.11.2017) Uprawialam seks ż mężem dwa dni przed miesiączka bez zabezpieczenia( seks przerywany) I moje pytanie: czy przy nieregularnych miesiaczkach mogę w tym przypadku zajść w ciążę? 34lata.

Odnośnik do komentarza

jasne że możesz zajść w ciążę jeśli nie stosujesz zabezpieczenia i to niezależnie czy masz regularne cykle czy nie, organizm jest nieprzewidywalny i może różne zareagować na stres, zmianę klimatu itp, stąd stosowanie kalendarzyka jest niepewną metodą, ja dostałam tabletki vines i mimo że mają niewielką dawkę hormonów czuję się o wiele bezpieczniej i nie stresuję niepotrzebnie w takich sytuacjach

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Jeśli współżyła Pani 09.11, a 11.11 nastąpiła prawidłowa miesiączka, to nie ma możliwości zapłodnienia, ponieważ współżyła Pani w dni niepłodne. Proponowałabym udać się do lekarza i wyregulować cykle,aby mogła Pani wyznaczać sobie dni płodne. Antykoncepcja hormonalna,wpływa na organizmy kobiety np: niszczy wyściółkę macicy i po wielu latach jej stosowania zapłodniona komórka nie może się zagnieździć i dochodzi wtedy do poronienia. Polecam też poczytać trochę o cyklach i owulacji, tu jest fajna stronka www.owulacja.com

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...