Skocz do zawartości
Forum

Interpretacja wyniku testu beta HCG


Gość Coffinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziewczyna85

Test HCG wynosi 1,20 - czy to oznacza ciążę? 

witam mam pytanie współżyłam z chłopakiem 4 grudnia 17 zrobiłam test hcg i wynik surocowy wyszedł 1.20 badanie robilam podczas okresu czy moze oznaczac to ze jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie Byliśmy z dziewczyną na badaniu krwi pierwsze nastąpiło 18 dni po stosunku i kolejne 23 dni po stosunku które wykazało hcg poniżej 2 i także ginekolog nic nie stwierdził. Co to może oznaczać czy jest możliwa ciąża? Dodam że dziewczyna na objawy ciąży, i uważa już że pomimo tych negatywnych wyników jest w ciąży i tak już się zachowuje. Proszę o pomoc bo bardzo się boje. Doda jeszcze że dziewczyna stosowała tabletki antykoncepcyjne R....... Serdeczenie pozdrawiam i prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość kamciaop

Witam mam taki problem. Wykonywałam kilka razy test ciązowy płytkowy i byly negatywne ale to dlatego ze za wczesnie je robiłam. Ostatni okres miałam 06.02.2011r. cykl mam tak co 28 lub 27 dni. Obliczałam dni płodne w kalendarzyku i w te dni kochalismy sie bez zabiezpieczenia. Dzisiaj 9.03. robiłam test hcg i wynik mi wyszedł

Odnośnik do komentarza
Gość karolinaagnieszka

ostatnio uprawiałam seks 11. marca, ostatni dzien ostatniej miesiaczki to 27. luty 22. marca zrobilam test beta hcg - wynik: 1.20 mIU/mL miesiaczki nie mam jak narazie (dziś jest 23 marca, a mam regularne miesiączki i krótkie cykle, i powinnam mieć miesiączkę 20 marca) czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Ten wynik może wskazywać na wczesną ciążę. Dla pewności warto jednak skonsultować się z lekarzem ginekologiem lub powtórzyć badanie w najbliższym czasie. Podwyższone HCG może świadczyć również o hormonalnie czynnych zmianach układu rodnego.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie mianowicie okres mialam 7 marca 21 marca mialam robione usg na ktorym otrzymalam informacje od lekarza ze prawdopodobnie jestem w bardzo wczesnej ciazy, 30 marac maila robione hcg ktore wyszlo 11,2 nastepnie 1 kwietnia zgodnie z moimi cyklama tzn 26 dnia cylu pojawily mi sie male plamki a po dwoch dniach lekkie krwawienie takie jak w ostatnich dniach okresu. czy jest mozliwe ze jestem w ciazy i skad te krwawienia??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...