Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem w ciąży?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę z zapytaniem. Wraz z ostatnim dniem ostatniej miesiączki (27.10.2017) zaczęliśmy z partnerem starać się o dziecko. 28.10 - 31.10 partner kończył we mnie. Następnie kochaliśmy się 3,4,5 listopada w dni płodne po kilka razy również z finałem w środku. Po każdym stosunku odczekałam kilka minut i poszłam skorzystać z toalety. W niedzielę 5.11 rano na czczo robiłam test ciążowy, który po 5 minutach wyrzuciłam, ale wieczorem coś mnie skusiło by spojrzeć na niego raz jeszcze i zauważyłam na nim bladą drugą kreskę. Dzisiaj mamy środę i po południu po oddaniu już trzech moczów zrobiłam test i wyszedł negatywny, bez nawet najjaśniejszej drugiej kreski. Nie wiem co mam o tym myśleć. Po każdym stosunku w niedzielę 5.11 miałam bardzo rozpulchnioną macice, ale nie bolała mnie. A za każdym razem wcześniej miałam podrażnioną, ale nie była w ogóle spuchnięta. Od kilku dni odczuwam kilkukrotnie bardziej wzmożony apetyt. Na ogół jem bardzo mało słodkiego, ponieważ mnie mdli, a od 2 dni nie potrafię obejść się bez zjedzenia choćby całej paczki ciastek. Sutki są jakby większe, ale piersi nie bolą. Na sutku zauważyłam po kąpieli dwa małe grudki. Mam lekkie skurcze a bardziej kłucie w podbrzuszu. Mam kłopoty ze snem w nocy, co jakiś czas się budzę. A w dzień mimo bardzo ciepłej temperatury w mieszkaniu jest mi strasznie zimno natomiast w nocy bardzo gorąco. Co o tym sądzić? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...