Skocz do zawartości
Forum

Czy to plamienie może sugerować ciążę?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry! Kochałam się z partnerem podczas dni płodnych, niestety pękła nam prezerwatywa. Wg kalendarzyka była to noc po owulacji (28.10). Od razu postanowiliśmy, że zażykę tabletkę. Lenovelle wzięłam po ok 12h od stosunku. Następny przewidywany okres bez tabletki powinien być 10.11, w związku z działaniem tabletki nie wiem dokładnie którego. Plamienie dostałam dzisiaj, czyli sporo wcześniej bo ok tygodnia, a miesiączki miałam już regularne mimo że urodziłam synka pod koniec czerwca. Czy te plamienie może sugerować ciążę? I czy jeśli przerodzi się w okres to czy to będzie właściwa miesiączka? Bardzo proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Jeśli do zapłodnienia doszło 28.10 to plamienie może zwiastować zagnieżdżenie się kom.jajowej. Ale równie dobrze może oznaczać dziwna miesiączkę bo tabletki "po" oprócz tego że są wczesnoporonne bo uniemożliwiają zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej(czyli nowego odrębnego życia) w macicy to rozregulowują cykl i powrót do stałego rytmu miesiączki może trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...