Skocz do zawartości
Forum

Kiedy najlepiej ponownie wykonać test ciążowy?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o szansę zajścia w ciąże.Z Mężem odbyłam pełny stosunek 17 dnia cyklu, cykle mam bardzo regularne zawsze 26 dniowe. Stosuję metodę termiczną, obserwacje śluzu.Od 5 dnia po zbliżeniu temperatura wzrastała mi wieczorami do 37,-37,6, rano ponad 37,1-37,2(mierzona w pochwie).Od kilku dni pobolewa mnie dół brzucha, mam lekkie zawroty głowy, wahania nastroju, raz wmożony apetyt, raz wręcz wstręt do jedzenia.Śluz w pochwie mam lekko przezroczysty trochę biały i uczucie "naciągania" w pochwie. Nie wytrzymałam napięcia i już w dniu spodziewanego okresu - w 26 dc zrobiłam rano test strumieniowy, ale pojawiła się tylko jedna wyraźna kreseczka.Niepokoi mnie opóźniająca się miesiączka, temperatura i opisane wyżej objawy.Czy jest możliwe, że to wczesna ciąża (dodam że mam już 40 lat, mamy jedno ośmioletnie dziecko, z Mężem nie stosujemy antykoncepcji, poza stosunkami przerywanymi) i jeśli okres nadal będzie się opóźniał kiedy najlepiej ponownie wykonać test ciążowy? Proszę o odpowiedź . Monika

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...