Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okres spóźnia mi się już 6 dzień, nigdy nie miałam takiej sytuacji. Miesiączki zwykle mam regularnie. W tym miesiącu dużo się zmieniło, przeprowadzka, przeżyłam dużo stresu. Do tego trochę schudlam (tez przez stres i trochę jem mniej) i cera bardzo mi się pogorszyła. W zeszła sobotę czyli dwa dni przed planowanym okresem na wkładce zauważyłam dość dużo jasno brązowego plamienia. Z dwa lub trzy razy wcześniej w życiu miałam takie objawy przed miesiączka, ale kropel było znacznie mniej i okres przychodził w ciągu 1-2 dni. Nie potrafię się zrelaksować ani uspokoić. Naczytałam się, ze to zaburzenia hormonalne albo ciąża. Ogólnie piersi mnie nie bolą, tylko sutki bolały mnie tydzień temu. Czuje się obrzmiała jak przed okresem, temperaturę mam w normie, brzuch mnie pobolewa (ale może to tez przez ten stres) i na wkładce mam raczej sucho. Teraz chyba nabawiłam się jakiejś infekcji i ten rejon mnie swędzi, przy wycieraniu papier wydaje się naprawdę ostrym nożem.. Również wydaje mi się, ze owulacja mi sie przestawiła o jakis tydzień bo ciągnący się śluz miałam tydzień po kalendarzykowej owulacji, a brakowało tego w czasie właśnie tej kalendarzykowej. W tym czasie nie odbywałam żadnego pełnego stosunku, mój chłopak tylko pieścił mnie palcami. Nie wiem jak się do tego odnieść i co zrobic. Tylko panikuje i wmawiam sobie że to ciąża, kiedy jest to przecież niemożliwe. Bardzo proszę o jakas pomoc bo wariuje z tych nerwów, a wiem ze to nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Cześć!
Skoro nie było stosunku z penetracją, to nie możesz być w ciąży. Stres jak najbardziej może opóźnić miesiączkę. Proponuje Ci też wejść na stronę www.owulacja.com tam nauczysz się obserwować swoje ciało i może będziesz bardziej pewna swojego ciała.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...