Skocz do zawartości
Forum

Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji?


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę kochałem się z moją partnerką trzykrotnie bez zabezpieczenia, ale za każdym razem kończyłem, nie w środku, a na niej. Planowo okres miał u niej wystąpić dwa dni później, czyli w poniedziałek. Mamy koniec tygodnia (niedzielę), czyli okres spóźnia się już o 6 dni. W poprzednim miesiącu też okres trochę jej się spóźnił. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji? Przypomnę, że ani razu nie kończyłem w środku. Bardzo proszę o odpowiedź, bo wciąż o tym myślę.

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia pl

Jeśli współżycie odbyło się w przedostatni dzień cyklu to szanse są nikłe bo były to dni niepłodne.Tylko nie wiadomo czy to były 2 dni przed miesiączką, bo piszesz że ostatnio miesiączka się jej opóźniała, więc cykl mógł być rozregulowany. Pamiętaj też że przed wytryskiem wydziela się preejakulat, który ma plemniki zdolne do zapłodnienia, więc to ze wytrysk był na zewnątrz nie jest żadnym zabezpieczeniem.Proponuje zrobić test z krwi 8 dni po współżyciu.Jeśli doszło w tym dniu do zapłodnienia wynik będzie wiarygodny.

Odnośnik do komentarza

Niewielkie, ale jest. Teoretycznie powinny być to jej dni niepłodne, ale skoro okres jej się spóźnia...niech zacznie wyznaczać sobie fazy cyklu na bieżąco. Będziecie wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia. Jakby miała z tym kłopot albo jakieś wątpliwości to kupcie tester na ślinę, np Afrodytę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...