Forum Ciąża i dziecko

Czy jestem w ciąży?

~d...l

~d...l

Witam, Ostatnia miesiaczka mialam 19 września. Spoznila sie 7 dni bo powinnam ja dostac 12 wrzesnia. 10 wrzesnia odbylam zabezpieczony stosunek (czyli 9dni przed miesiaczka). Wystraszona tym opoznieniem miesiaczki zrobilam test bhcg 24 dni po stosunku i wyszedl negatywny, testy z moczu porannego tez sa negatywne. Czy mozliwe jest ze jestem w ciazy mimo ze mialam okres? Dziekuje za odpowiedź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli badanie beta hCG wyszło negatywnie, podobnie jak testy z moczu, to nie ma powodów do niepokoju. Nie jest Pani w ciąży.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
wd0991

wd0991

Powtorzylam badanie bhcg z krwi 32 dni po stosunku (24 dni po rozpoczeciu ostatniej miesiaczki) i wynik to <0,1. Test z porannego moczu wykonany w tym dniu rowniez byl negatywny. Chyba moge juz odetchnąć poniewaz po takim czasie testy sa wiarygodne?<br />
Pozdrawiam

198094 wd0991 Kobieta, 27 lat, Warszawa
wd0991

wd0991

Witam ponownie,
kolejna miesiaczka znow sie spoznia (dzisiaj to 10 dzien opoznienia). Dwa dni temu wykonalam test plytkowy z porannego moczu- wynik negatywny. Ostatni zabezpieczony stosunek odbylam 10 wrzesnia (6 tyg. po nim beta z krwi rowniez negatywna). Tak naprawde od tamtego czasu zyje w ogromnym stresie,o niczym innym nie moge myslec. Chociaz czytajac informacje w internecie wiem ze wiarygodnosc bety z krwi jest juz 100% po takim czasie to i tak brak okresu bardzo mnie stresuje... czy moge byc spokojna ze nie ma ciazy po tylu badaniach?
Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

198094 wd0991 Kobieta, 27 lat, Warszawa