Skocz do zawartości
Forum

Częściowe zaburzenie rozwoju u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w ostatnim czasie wstępną diagnozę od psychologa, że mój syn najprawdopodobniej ma CZR. Ponoć konieczna jest dalsza diagnoza w kierunku autyzmu. W moim odczuciu to wszystko jest na wyrost, ale oczywiście chcemy to sprawdzić. Znacie miejsca w Warszawie gdzie można dziecko poddać takiej diagnozie? Najchętniej prywatnie, bo obawiam się odległych terminów na nfz.

Odnośnik do komentarza

Autorka wątku jest z Warszawy jak sama napisała to raczej nie będzie jeździła do Sosnowwca. Ja jestem z Wrocławia, wiec też pewnie w Wawie sobie znajdziesz placówkę odpowiednią, natomiast mogę polecić Ci z czystym sumieniem JAKIE BADANIE powinnaś zrobić swojemu dziecku. Ja też rok temu bylam zalamana bo taką samą diagnozę usłyszałam od przedszkolenj psycholog którą potwierdził lekarz osiedlowy, ale oczywiście bez żadnych poleceń, sama musiałam sobie poradzić. Zapisałam się na grupy o autyźmie na FB, co Ci bardzo polecam i tam mi polecono że jeśli dziecko jest dopiero diagnozowane to warto zapłacić trochę wiuęcej i zrobić mu kompleksowe i nowoczesne badanie ADOS. Znajdziesz w internecie na pewno opis badania, nie w kazdym miescie je robią, są też różne "upgrady" tego badania, udoskonalane wciąż poziomy, ja miałam to szczescie że we Wrocławiu robiłam je w przychodni Ginemedica i oni mają najnowszy "upgrade" czyli ADOS-2. W wawie pewnie też znajdziesz. Bardzo polecam i musze powiedzieć, że to badanie po prostu postawiło mnie na nogi, a jeszcze pani doktor byla konkretna, kompetentna i wyszlam z poteżną dawką wiedzy o swoim dziecku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...