Skocz do zawartości
Forum

Jaki fotelik dla 8-miesięcznego dziecka?


Gość Talina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Info ze strony

Fotelik Babysafe Westie został poddany testowi dynamicznemu przy prędkości 56 km/h przeprowadzonemu przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT.

Test wykonany przy prędkości 56 km/h (fotelik montowany tyłem) z użyciem manekina antropomorficznego Q3 (odpowiadającego 3-letniemu dziecku).

Test wykazał, że na szyję dziecka działają 25% niższe siły niż określone jako graniczne wiodącego szwedzkiego testu.

Pomiary wykazały, że na głowę pasażera działają następujące maksymalne siły:
959,9N na górny odcinek szyjny,
922N na dolny odcinek szyjny.

Odnośnik do komentarza
Gość marikanlala

Dobrym rozwiązaniem jest też pas Smart Kid Belt, alternatywa dla fotelika, równie bezpieczna. No i jest bardziej poręczna, miejsce zajmowane przez pas jest minimalne w porównaniu doi fotelika. Posiada wszelkie atesty i certyfikaty, warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.09.2020 o 10:38, Gość Hana Gilas napisał:

Zdecydowanie britax romer są niesamowite, w sklepie tosia gdzie robiliśmy zakupy znaleźliśmy wszystko to co trzeba, bardzo fajna opcja

my mamy be safe też zesklepu tosia i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i ceny

Odnośnik do komentarza

Będąc na etapie poszukiwań przede wszystkim bezpiecznych fotelików dla dziecka z wygodnym montażem to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również zapoznali się z ofertą mojego ulubionego producenta z wyposażeniem dla dziecka, czyli Recaro Kids u których będziecie mogli znaleźć takie propozycje zarówno montowane przodem, jak i tyłem https://www.recaro-kids.pl/foteliki/foteliki-dzieciece-tylem-przodem.html  na przykład model Kio spełniający bardzo wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Do tego odpowiednio wentylowane, pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...