Skocz do zawartości
Forum

Czy wilczy apetyt to ciąża?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Wspolzylam z partenerem z 27go na 28go oraz z 3go na 4go. Dni plodne mialam od 28go do 3go. Od kilku dni mam wilczy apetyt wczesmiej jadlam bardzo rzadko, bola mnie piersi ale juz nie tak bardzo , jestem zmeczona ciagle senna boli mnie brzuch caly czasem podbrzusze. Oraz jajnik prawy, czesciej chodze do toalety ale mam ale mam zatwardzenie czego wczesniej nie miewalam .spodziewana miesiaczka ma byc 17tego . Czy to moze byc ciaza ?

Odnośnik do komentarza

Co prawda bol piersi jest juz nieodczuwalny praktycznie, natomiast bol brzucha mam w dalszym ciagu ,podbrzusze boli mnie tak jakby na miesiaczke ale ona ma sie pojawic dopiero 17tego, apetyt mam ogromny w dalszym ciagu. Do toalety chodze czesto - bez zmian. Zaparcia mam w dalszym ciagu. I strasznie chce mi sie słodyczy. Mam na nie ogromną ochotę, nie wiem robić test ? Czy to poprostu przed miesiaczka a po owulacji tak mam.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie damy Ci odpowiedzi czy jestes w ciazy czy nie:P opisane objawy pojawiaja sie na poczatku ciazy,ale moga byc tez spowodowane czym innym,chociazby stresem. Zrob test, jesli nie dostaniesz mieisaczki w danym dniu. Możesz kupic tez test super czuly, podobno juz po 7 dniach wykazuje ciaze, ale ja nie stosowalam wiec nie wiem czy to dziala:) tak czy tak,najpewniejszy bedzie test w dniu spodziewanej miesiaczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...