Skocz do zawartości
Forum

Czy mogłam zajść w ciążę?


Gość S...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość netporadnia pl

To zależy, kiedy masz dni płodne.Współżyłaś w 10 dniu cyklu, jeśli masz 28 dniowe cykle to dni płodne trwają od 12 do 16 dnia cyklu. Plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć nawet 7 dni, w związku z tym zapłodnienie może nastąpić nawet 7 dni po współżyciu.
Napisz ilu dniowe masz cykle i czy robiłaś test.
Pozdrawiam i czekam na kontakt,
Teresa

Odnośnik do komentarza

Wlasnie z tymi cyklami bywa roznie. Miesiaczki nie zawsze zdarzaja sie regularnie , czasami jest wczesniej a czasami pozniej(zdarzalo sie 2 tyg. Spoznienia)Niby uzywaliamy prezerwatywy ale i tak sie boje. Nie moge byc w ciazy, nie teraz. Jestem w takiej sytuacji finansowej i rodzinnej ze bedzie dramat. Moj partner ma 24 lata i jest naprawde odpowiedzialny, mowil ze gdyby cos to mnie nie zostawi, nie bedzie uciekal od odpowiedzialnosci gdy zostanie tatusiem.Z tym testem to nie robilam bo podobno trzeba czekac 2 tyg po stosunku.

Odnośnik do komentarza

No to masz nauczkę teraz. Strach cie nieco ostudzi w przyszłości przed beztroskim sexem. Poszłaś chyba na żywioł i pierwszy raz zaliczony. Mam nadzieje że chociaż przyjemnie było. A na przyszłość lepiej się przygotuj - zabezpieczaj. Teraz weź poczytaj o antykoncepcji kobiet i od lekarza weź jakieś pigułki co dadzą o wiele większą szanse na nie zajście niż tylko gumka. Gumka niczego nie gwarantuje większości moich znajomych mimo gumek zdarzyło się w końcu dziecko, ale byli nieco starsi od ciebie.

Odnośnik do komentarza

Na dziecko nie jestes gotowa ale na seks juz tak? Bardzo dojzale podejscie.. dziewczyno jak nie chcesz dziecka to sie zabezpieczaj.. gumka to nie najlepsza opcja, jestescie mlodzi i niedoswiadczeni, gumka moze peknac lub spasc.. po co ryzykowac.. idz do lekarza niech przepisze ci tabletki i tyle.. po co sie stresowac, przez to okres ci sie bedzie spozniali bedziesz panikowac.. ja dostalam tabletki belara bo jestem mloda i to moja ppierwsza antykoncepcja hormonalna a one maja malo hormonow i nie powoduja skutkow ubocznych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...