Skocz do zawartości
Forum

Plodnosc po ciąży biochemicznej. Bardzo proszę pomóżcie.


Gość Zdezorientowana_mama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdezorientowana_mama

Witam. Mam pewien problem poniewaz w ostatnim cyklu przezylam ciaze biohemiczna. Z racji ze byla ona naprawde bardzo wczesna bo krwawienie pojawilo sie juz 35 dc postanowilismy z mezem po ustaniu krawienia zaczac dzialac nadal. Pierwszy raz kochalismy sie 7 dc gdyz przez dzien nie obserwowalam juz krwawienia. 8 dc i 9 bylo jeszcze tylko sluz podbarwiony na bardzo jasniutki brąz. Stosunki wiec w tym cyklu odbylismy kolejno 10dc, 12dc ×2 , 14dc ,15dc , 16dc , 18 dc, 19dc, 20 dc. Od 15 dc do 18dc mialam okropny bol podbrzusza i jajników, ale to tak mocny ze nawet musielismy zrezygnować ze stosunku gdyz bolalo nawet w trakcie. Balam sie nawet ze to jakies zapalenie i ten miesiac staran juz bedzie stracony , jednak po 3 dniach wszystko wrocilo do normy. Zawsze rozpoznawalam u siebie sluz plodny bez problemu, jednak teraz mialam z tym problem i domyslam sie ze poprostu bylo to spowodowane czestym wspolzyciem. Po powrocie z urlopu w dzien kiedy ustaly te silne bole pokusilam sie o zrobienie testu owulacyjnego na ktorym wyszly dwie mocne krechy ( byl to 18dc). 19 dc kolejny test wykazal rowniez dwie intensywne kreski . 20 dc testowa kreska byla juz jasniejsza. Dodam tez ze wlasnie wczoraj tj 20 dc pojawil sie znowu bol podbrzusza ale juz o mniejszym nasileniu i doszedl do tego rowniez bol, jakby to okreslic posladkow po bokach/ bioder, jak bym doslownie sie gdzies uderzyla albo upadla. Jestem strasznie zdezorientowana i nie wiem co o tym myslec. Zwlaszcza jesli chodzi o te silne bole miedzy 15 a 18 dc. I dlaczego bolalt mnie oba jajniki. Czy z tego cyklu moze wyjsc jeszcze cos dobrego czy raczej powinnam uznac go za stracony ? Wiem ze tekst mega dlugi ale mam nadzieje ze ktoras z Was przebrnie do konca i sie wypowie. Spotkala sie ktoras z Was z podobna sytuacja ? Czy bol obu jajnikow moze oznaczac ze z obu byla owulacja. Dodam tylko ze przed ciaza biohemiczna moje cykle byly w granicach 31/33 dni.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdezorientowana_mama

Bylam w kontakcie z gin i powiedziała ze to bardzo wczesna ciaza i w takim przypadku nie robi sie nic. Gdybym nie zrobiła testu wczesniej prawdopodobnie wogole nie wiedzialabym ze bylam w ciazy tylko pomyslalabym ze okres poprostu spoznil mi sie 4 dni. Ciaza to byla na 100 procent gdyz robiona mialam bete z krwi 3 razy. Pierwsza wybosila ponad 30 a kolejna juz niestety spadla.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...