Skocz do zawartości
Forum

Czy zsunięcie prezerwatywy grozi ciążą?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele 6.08.217ok godziny 5 rano uprawialam sex w prezerwatywie niestety partner nie przytrzymal jej .po czym wyszedl z mojej pochwy zauwazylam iz prezerwatywa jest w srodku a wejscie do niej jest na zewnatrz zlapalam i wyjelam ja .wejscie prezerwatywy nie bylo mokre nie pachnialo spermam ja nie czulam aby zawartosc sie wylala ale nigdy nie ma takiej gwarancji po sytuacja do dnia dzisiejszego szukalam ginekologa i nie udalo mi sie jak na zlosc :( doktorze czy zagrozenoe jest realne ?

Odnośnik do komentarza

Niestety prezerwatywa jest o wiele bardziej zawodna niż tabletki i jeśli zdecydujesz się na regularne współżycie lepiej poproś ginekologa żeby dobrał Ci tabletki. Ja biorę vines i jestem z nich bardzo zadowolona, wiele informacji jakie krążą na temat tabletek to mit

Odnośnik do komentarza

~ryanka
Niestety prezerwatywa jest o wiele bardziej zawodna niż tabletki i jeśli zdecydujesz się na regularne współżycie lepiej poproś ginekologa żeby dobrał Ci tabletki. Ja biorę vines i jestem z nich bardzo zadowolona, wiele informacji jakie krążą na temat tabletek to mit

ja niestety dlatego nie lubię korzystać z prezerwatyw, bo nie dość,że może pęknąć to jeszcze dodatkowo, jest niewygodna. Ja zaczynam brac te same pigułki co ty i na razie jesli chodzi o seks to niebo a ziemia :)

Odnośnik do komentarza

dlatego gumki sa dobre jako dodatkowe zabezpiecznie no przy tablerkach jak sie zapomni jakiejs itd a nie jako jedyna antykoncepcja.. ja zalozylam sobie wkladke levosert i mam spokoj na 3 lata i nie musze sie stresowac czy cos spadlo czy nie, czy wzielam pigulke czy nie itd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...