Skocz do zawartości
Forum

Data zapłodnienia na podstawie daty porodu


Gość Rafal2012

Rekomendowane odpowiedzi

witam.jestem w ciąży.według miesiączki jest to 8 tydzień a według usg 6.tylko że żadna z tych opcji mi się nie zgadza,mąż pracuje za granicą i nie pasują mi te wyliczenia ponieważ nie było go w domu i nie mogłam zajść w ciąże.według mnie jest to piąty tydzień.czy może płód wyglądać na większy?,chyba że zaszłam w ciąże przed 10 stycznia ale wtedy płód był by dużo za mały.proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Rafal2012

Mam następujące pytanie:

Moja była dziewczyna urodziła syna dnia 3 maja 2011 r. Nie wiem nic o tym dziecku tylko to że chłopiec miał 54 cm długości i ważył 2740 g.

Mam teraz pytanie kiedy doszło do zapłodnienia proszę o datę realną oraz datę najwcześniejszego możliwego zapłodnienia.

Plemniki mogą żyć w drogach rodnych kobiety do 7 dni jak doczytałem na tym forum ?

A maksymalna długość ciąży ile wynosi ?

Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ciąża trwa 9 miesięcy, oblicza się je w tygodniach i przedział waha się od 38 - 40 tygodni, jednak ze względu na fakt, że każda kobieta może mieć różny cykl jajeczkowania, datę zapłodnienia liczy się od końca ostatniej miesiaczki. Dojrzewanie jajeczka może trwać od 2 dni do tygodnia, dlatego tolerancja tych 9 miesięcy, to także dwa tygodnie wcześniej lub dwa tygodnie później.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

witam mam pytanie ostatnia miesiaczke mialam 15 pazdziernika 2012 roku byla inna niz zwykle i mniej obfita i bezbolesna nastepna powinnam dostac 12 listopada przyznam ze miesiaczki nie mialam regularne zwykle wczesniej niz 28 dni zrobilam test i wyszedl pozytywny 18 listopada bylam u ginekologa i stweirdzil ze jest to 5 tydzien i 4 dzien ciazy przed miesiaczka z 15 pazdziernika bylismy na majorce ibyla zmiana kilimatu i uprawialismy sex regularnie miedzy 22 pazdziernika a 24 mialam jeden stosunek z przypadkowym kolega date porodu mam wyliczona na 17 lipca 2013 roku wedlug usg a om na 22 lipca prosze o pomoc kiedy moglo dojsc do zaplodnienia dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna1q1

Witam !
Mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 26 listopada, pierwszy termin porodu mam na 1 września, drugi na 7.09
miesiączki miałam nieregularne, czy data zapłodnienia jest możliwa z 14 na 15 grudnia. Proszę o odpowiedź, dziekuję

Odnośnik do komentarza
Gość Wioletta121

Witam mam pytanie która z tych dat jest bardziej prawdopodobną data zapłodnienia 14.12.2012 czy 1.01.2013 gdy data porodu wacha się między 01.09.2013 a 06.09.2013 dodam ze ostatnia miesiączka była 26,11.2012 r z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...