Skocz do zawartości
Forum

Co to za plamienie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem na początku fazy lutealnej (niedługo po owulacji). W niedzielę dostałam lekkiego, ale brązowawego plamienia co chyba się jeszcze nie zdarzyło. Tak było w niedzielę, poniedziałek, wczoraj i dziś parę kropli gęstego, brązowego śluzu (tak jak zawsze, ale mniej i gęściej). W sobotę gdy uprawiałam stosunek leciutko zaczęłam krwawić, co prawie nigdy mi się nie zdarza. Ale czy to ma związek? Zresztą ogólnie od tygodnia jestem jakoś dziwnie podenerwowana rano, często chodzę do toalety, mam lekkie wahania nastroju, i lekko podwyższoną temperaturę oraz chyba minimalnie pulchniejsze piersi (możliwe). Nie wyleciało tego plamienia ze mnie więcej niż z 3-4 ml. Teraz chyba się kończy. To plamienie też nie ma prawie zapachu. Powiem też iż we wtorek uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia ( 1 raz). Miesiączka i infekcja wykluczone, poronienie mało prawdopodobne, zostaje okołoowulacyjne i inplantacyjne. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość netporadnia

Jak na razie tego nie da się widzieć - jak zrobisz test Beta hcg z krwi to będziesz wiedziała co się dzieje. Mogą być różne przyczyny tego plamienia. Spokojnie, bo możesz się niepotrzebnie "nakręcić" . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...