Forum Ciąża i dziecko

Czy jest ryzyko ciąży?

~z...m

~z...m

Czy jest ryzyko ciąży? Żeby mieć okres przez pół roku brałam luteinę i bromergon. Jest pierwszy cykl bez leków, przed terminem miesiączki pojawiło się tylko jasnobrązowe plamienie. 10 dni temu miałam petting, wytrysk był daleko, ręce wytarte.Mimo wszystko boję się,że nasienie mogło być przeniesione w okolice moich narządów (nie było penetracji palcem). 10 dni po zdarzeniu,a zarazem 2 dzień plamień - test negatywny. Czy jest ryzyko?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~autorka postu

~autorka postu

W 10 dni po pettingu (bez wkładania palców do środka. Obawiam się przeniesienia nasienia w okolice wejścia do pochwy) zaczęło się plamienie (delikatne,jasnobrązowe). Trwało 2-3 dni, po tym był już biały śluz. W drugim dniu plamień i 11 dni po stuacji zrobiłam test - negatywny. Czy mogę uznać te plamienia za "niewydarzony" okres z powodu zaburzeń hormonalnych i tego że nie brałam luteiny na wywołanie? Bo upragnionego krwawienia nie było. Czy można wykluczyć ciąże? Ostatnio mam w życiu strasznie dużo stresu i dlatego tak obawiam się ciąży, że mogło dość do przeniesienia nasienia przez dotyk.