Skocz do zawartości
Forum

Czy jest ryzyko ciąży?


Gość z...m

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ryzyko ciąży? Żeby mieć okres przez pół roku brałam luteinę i bromergon. Jest pierwszy cykl bez leków, przed terminem miesiączki pojawiło się tylko jasnobrązowe plamienie. 10 dni temu miałam petting, wytrysk był daleko, ręce wytarte.Mimo wszystko boję się,że nasienie mogło być przeniesione w okolice moich narządów (nie było penetracji palcem). 10 dni po zdarzeniu,a zarazem 2 dzień plamień - test negatywny. Czy jest ryzyko?

Odnośnik do komentarza
Gość autorka postu

W 10 dni po pettingu (bez wkładania palców do środka. Obawiam się przeniesienia nasienia w okolice wejścia do pochwy) zaczęło się plamienie (delikatne,jasnobrązowe). Trwało 2-3 dni, po tym był już biały śluz. W drugim dniu plamień i 11 dni po stuacji zrobiłam test - negatywny. Czy mogę uznać te plamienia za "niewydarzony" okres z powodu zaburzeń hormonalnych i tego że nie brałam luteiny na wywołanie? Bo upragnionego krwawienia nie było. Czy można wykluczyć ciąże? Ostatnio mam w życiu strasznie dużo stresu i dlatego tak obawiam się ciąży, że mogło dość do przeniesienia nasienia przez dotyk.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...