Skocz do zawartości
Forum

Kawa w ciąży


Gość Lalina

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamy przyszłe i aktualne ;) Nurtuje mnie jedna rzecz. Właśnie zaczęłam starać się o maluszka i czytam sobie o różnych sprawach związanych z dietą i odpowiednim przygotowaniem się do macierzyństwa. Teraz jestem na etapie picia kawy, którą uwielbiam, ale wiem, że jej nadmiar może szkodzić maluchowi i niepotrzebnie mnie pobudzać. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

sabinkaduchess
Otóż to! Moja córka zrezygnowała z kawy w ciąży. W sumie herbaty też za wiele nie piła. Parzyła sobie kawę zbożową.

Dobra jesteś ( icórka też ;) W koncie masz wpisany wiek 28 lat i już masz córkę w ciąży? No, no, szybko powiększacie liczbę obywateli naszego kraju ;)

Odnośnik do komentarza

Póki się starasz to pij jak zawsze,organizm jest przyzwyczajony. Jeśli dzieciątko się zagnieździ poczujesz to natychmiast choćby w mdłościach. Kawa w ciąży dozwolona ale tylko max 1 filiżanka. Im większe będzie dziecko tym bardziej będziesz je czuć pijąc kawę.

Odnośnik do komentarza
Gość frapalka

I ja ją piję ;) Jestem jeszcze w ciąży, a na upały, ta o smaku toffi z mlekiem i miodem z dodatkiem kostek lodu jest po prostu niezastąpiona. Jak raz wypiłam to nawet czekolady tak mocno mii sie nie chce jak tej kawy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Wariatunca

Ta mama cofe jest naprawdę bardzo smaczna. Nie spodziewałam się. Wzięłam saszetkę na próbę, ale już następnego dnia poszłam do rosmana po całe pudełko. Mówię teraz o niej wszystkim koleżankom :)

Odnośnik do komentarza

Też mi zdarzyło się zrobić z nią ciasto. Tylko dwa razy co prawda, bo jakoś nie miałam nastroju na słodkie rzeczy, ale wyszło za każdym razem smaczne. No i ta zbożówka lepiej mi się sprawdzała w cieście niż rozpuszczalna, która była pierwotnie w przepisie.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle mam wrażenie, że ciasto z dodatkiem mama coffee jest jakby pulchniejsze. Bo wydaje mi się, że robiłam wszystko jak zwykle. A co do samej kawy, to w ciąży stała się moim ulubionym napojem. Dziś mój maluch ma ponad rok, a ja nadal nie piję normalnej kawy w domu, tylko czasem w gościach. A tak to tylko zbożówka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...