Skocz do zawartości
Forum

Czy mimo negatywnych testów mogę być w ciąży?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Spóźnia mi się miesiączka, zawsze pojawiała się pomiędzy 29-31 dc. Powinnam dostać miesiączki 10.05 (31 dc.) i dalej jej nie ma. Robiłam 2 testy ciążowe dwa dni po planowanej miesiaczce i wyszły negatywnie. Mam obolale piersi od ponad tyg jak przy dostaniu okresu. Czy mimo negatywnych testów mogę być w ciąży i kiedy najlepiej jest go powtórzyć . Dodam ,że z narzeczonym staramy się o dziecko

Odnośnik do komentarza

Hej mam podobnie. Ostatnio miesiączka 01.05 cykle mam dość długie ostatnio 34-35dni. Więc powinnam dostać okres 04.06. O dziecko staraliśmy się 18.05 według mojego obliczania mogł to być dzień plodny. Robiłam test 31.05 czyli 4dni przed spodziewana data miesiączki i był negatywny. Czy możliwe, że zrobiłam go za wcześnie? Okres spóźnia się dopiero drugi dzień i nie wiem czy czekać dalej czy robić test?

Odnośnik do komentarza

wiecie co...zacznijmy od tego, ze średnio para stara się o dziecko ok 6 miesięcy, więc nie panikujcie. a co do dni płodnych...błagam, nie obliczajcie ich a wyznaczajcie na podstawie śluzu i temperatury. bo kalendarzyk nie jest dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...