Skocz do zawartości
Forum

Odstawienie tabletek, a Staranie się o Dziecko ? jak to jest.?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne MyWy od grudnia 2015 roku, do teraz. Za półtorej tygodnia kończy mi się opakowanie i chciałabym odstawić tabletki, słyszałam że niektóre Panie zaszly w ciaze od razu po odstawieniu, ale co w takim przypadku jeśli chodzi o wady wrodzone dziecka, lub ogólnie jakaś chorobę ? Czy jeśli możliwość ze jak zajdzie się w ciążę po odstawieniu tabletek to dziecko będzie chore? I jak z ciążą bliźniaczą w takim przypadku słyszałam że jest większa szansa na taką ciążę ? Chciałam z narzeczonym starać się o dziecko ponieważ mam problemy z tarczyca i boje się ze później może być gorzej, wiec nie chce tracić czasu. Ale boję się że jak zaczniemy od razu się starać to dziecko będzie chore. Nie liczę na to ze odrazu zajde w ciążę, ale biorę taka ewentualność pod uwagę, i co wtedy jeśli mój organizm nie zdarzył się zregenerować po antykoncepcyji? Ginekologa mam dopiero za ponad 3 tyg

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam dwójkę dzieci i o oboje starałam się zaraz po odstawieniu tabletek. Udało się od razu :-) nie było żadnego ryzyka choroby z tego powodu. Faktycznie jest większa szansa na ciążę bliźniaczą. Ale najlepiej jak zapytasz lekarza :-)

Odnośnik do komentarza

Hej! Ze mną to było tak, że po odstawieniu tabletek ginekolog kazała mi poczekać trzy miesiące z seksem i żebym zaczęła zażywać mama dha premium, odstawić wszystkie używki tak dla świętego spokoju. Tak wyszło, że zaszłam w ciążę trochę szybciej i wszystko jest ok, co pewnie jest zasługą suplementacji i zmiany diety też.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...