Forum Ciąża i dziecko

Pielęgnacja skóry dziecka

ZyjeZdrowo

ZyjeZdrowo

Niebawem przyjdzie na świat moje pierwsze dziecko, i jako troskliwy ojciec martwię się, bo nie wiem w jaki sposób należy pielęgnować skórę tak małego dziecka, szamponem a może czymś innym?
Nie mówię małżonce w ogóle, że szukam informacji na ten temat, chcę jej pokazać tak z zaskoczenia, że wiem gdy przyjdzie co do czego ; )

105918 zyjezdrowo Mężczyzna, 31 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~wiccAnka

~wiccAnka

No, no... taki facet to skarb! My używaliśmy od początku Oillan i przy nich zostaliśmy. To są bardzo delikatne kosmetyki do pielęgnacji wrażliwej skóry maluszka, dają radę nawet przy azs, no i można je stosować od pierwszych dni życia. :) Jeśli się zdecydujesz to zapytaj przy zakupie, bo mają teraz taką akcję, że przy zakupach za 70 pln można dostać bon na kolejne. Od razu zrobisz zapas i niespodziankę żonie. :) Powodzenia!

ZyjeZdrowo

ZyjeZdrowo

O, w końcu ktoś odpisał, dziękuję :)
Oillan na pewno niemowlakowi nie zaszkodzi? W prawdzie nie słyszałem wcześniej(jak to facet) ano o tym produkcie ani o konkursie, ale doedukuję się na ten temat. Natomiast Oillan znajdę gdzie, w aptece czy sklepie kosmetycznym?

105918 zyjezdrowo Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~Magda_Kras

~Magda_Kras wpis edytowany

Drogi tatusiu powyżej i nie tylko Ty, ale każdy który zaniepokojony trafi na ten temat odsyłam Was do przejrzystego bloga parentingowego gdzie znajdziecie większość odpowiedzi na Wasze pytania oraz obawy - https://e-niemowle.pl/dziecko/

~MiaRnikowska

~MiaRnikowska

Skóra malucha jest bardzo delikatna, więc trzeba też o nią wyjątkowo dbać. Moja mała królewna nie mała co prawda atopowego zapalenia skóry, ale strasznie się jej skórka przesuszała i był płacz. Ulgę przyniósł emolient atoperal dodawany do kąpieli, a potem stosowany w formie emulsji po kąpieli.