Skocz do zawartości
Forum

Czy istnieje możliwość zajścia w ciąży po wydostaniu się spermy?


Gość e...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialabym uzyskac pomoc, bo nie wiem co sie ze mna dzieje. Wspolzylam z chlopakiem 8 marca bez zabezpieczenia, chyba bylo to dzien przed owulacja, chociaz wczesniejszy cykl trwal 33 dni. Wiekszosc spermy wydostala sie z powrotem. Miesiaczka spoznila mi sie 2 dni, byla bardzo bolesna na poczatku, z fragmentami zluszczajacej sie macicy. Przed miesiaczka jak i w jej trakcie mialam temp ok 37.6, mdlosci po zjedzeniu czegokolwiek, Bylam u lekarza rodzinnego, ale nie stwierdzil choroby.

Odnośnik do komentarza

W pytaniu nie udało mi się opisać wszystkiego co się działo. Niedługo po tym zdarzeniu przeżyłam silny stres, przestałam prawie zupełnie jeść. Teraz jest lepiej, ale odczuwam od czasu do czasu lekki ból w podbrzuszu, kłócie raz po prawej, a raz po lewej stronie tak jakby jajników. Temperatura ciągle utrzymuje się na poziomie 37.3. Czasem tak jakby swędzi mnie prawa pierś. Dodam, że jestem osobą bardzo szczupłą, pomimo tego, że nie zwracam uwagi na to co jem, nie spożywam w ogóle warzyw, owoce sporadycznie, kawa, palę kilka papierosów dziennie, maks pół paczki. Wcześniej też sypiałam z nim bez zabezpieczeń praktycznie cały czas, w tej samej pozycji, po wszystkim zawsze wycieczka do łazienki na siku, poprzedni okres również mi się spóźnił 5 dni, ale żadnych niepokojących oznak nie było, teraz znów lekko spóźniony, ale nie mam zatrzymania miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Być może temperatura jest na tle jakiegoś stanu zapalnego.Niekoniecznie jest to związane ze współżyciem.Dziwie się ,że wspozyjesz bez zabezpieczenia .Statystycznie po pewnym czasie ,zazwyczaj roku ,powinnaś zaciazyc.Może zrób OB z krwi, na wypadek stanu zapalnego i przy okazji poziom leukocytów.Za kilka pln. bez skierowania ,dowiesz się ,czy to stan zapalny w organizmie.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem.W takim razie ,jeżeli wykluczy się bóle nerwicowe związane ze stresem, ja bym jeszcze raz udał się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosił o ogólne badania krwi i USG jamy brzusznej.Sama zrób sobie test ciążowy ,a wieczorem długą ,ciepła kąpiel, która Cię zrelaksuje.Mam nadzieję ,że partner będzie szczesliwy ,gdy znajdziesz w ciążę, bowiem taki sposób uprawiania sexu do tego prowadzi..Nie rozumiem tylko dlaczego się stresujecie i nabieracie złych nawyków ,stosując przerywany sex?

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek patrząc ,jesli jesteś w ciąży ,to ok. ,jeśli to tylko nerwy, to też za chwilę będzie ok.Trudno dac Ci jakąś konkretną radę.W każdym razie odpowiedź na Twoje pytanie ...Czy można zajść......jest oczywista ,tak można, gdyż tylko część spermy wypływa po stosunku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...