Forum Ciąża i dziecko

Czy to może oznaczać, że jestem w ciąży?

~m...l

~m...l

witam mam 40 lat ,od ponad miesiąca nie mam okresu,pojawił sie nie silny ból w okolicy podbrzusza (jajniki?) i ból piersi. wykonałam test ciążowy i nie wiem jak go rozumieć bo jedna kreska była bardzo ciemna i widoczna druga jasnego koloru ale widoczna,i nie wiem jak rozumieć ten wynik na opakowaniu napisane jest ze taki wynik oznacza prawdopodobną ciązę nie wiem czy to moze oznaczać ze jestem w ciąży?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~andriel

~andriel

Powinnaś powtórzyć test. A współżyliście bez zabezpieczenia, że obawiasz się ciąży?

~muriell

~muriell

No niestety tak...ale okres w końcu się pojawił. Nie wiem, może miałam cykl bezowulacyjny...chyba muszę zacząć lepiej obserwować swoje cykle.

~andriel

~andriel

Moim zdaniem to dobry pomysł. Dzięki temu szybciej będziesz mogła wychwycić różne anomalie. Jeśli będziesz mieć jakieś wątpliwości w interpretacji, to zawsze możesz sobie kupić mikroskop owulacyjny.

~Tak chce..

~Tak chce..

Witam moze ktos mi podpowie co jest grane otórz współżyłam z partnerem w dni płodne dzien ollacji i dn przed zawsze konczył we mnie dzis mija 3 dzien bez miesiaączki robiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki ale negatywny dzis go powtorzyłam dodam ze to nie był pierwszy poranny mocz.. wynik wyszedł mi jedna kreska bardzo wyrazna druga znowu ledwo widoczna. staramy sie o dziecko dlatego tez przypatrywałam sie w niego czy to aby tylko jakies odbicie tej drugej kreski ale była leciutko różowa. po jaims czasie zowu chciałam go zobaczyć ale po drugiej kresce ie było anie śladu