Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyje MyWy a ciąża ?:D jest możliwe ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam  Biorę tabletki antykoncepcyjne, MyWy od roku i 4 miesięcy. Kiedyś brałam je regularnie, teraz przyznam szczerze dość często o nich zapominam.  W ostatnia sobotę miałam też mała biegunke, i kochałam się z moim facetem bez innego zabezpieczenia. Skończył we mnie i chyba w poniedziałek albo wtorek nie jestem pewna, pojawiło się u mnie lekkie krwawienie typowa krew, bielizna jest tylko delikatnie brudna, ale jak się wycieram jest tego trochę, mam teraz bol kregosłup tak jak przy miesiączce, przeczytałam w internecie ze to może być dlatego ze nieregularne przyjmowanie  albo za słabe tabletki a nawet ciąża. Miał ktoś z Pan taka sytuacje ze zaszła w ciążę w takiej sytuacji ?:) powiem szczerze że cieszyła bym się jakbym była w ciąży, dlatego pytam bo martwię się bo jednak zażywam tabletki i boje się ze mogłyby wystapic  komplikacje, Jutro będę robiła test, ale nie wiem czy co kolwiek wyjdzie chociaż kocham się z moim facetem regularnie, i mogło wcześniej dość do zapłodnienia. Ostatni okres miałam normalny zaczynał się 2lub 3 luty, teraz mam mieć za ok 7 dni. Przytyłam 2kg od ostatniego ważenia, chociaż nie pamiętam kiedyś się ostatnio ważyłam max z 2 ms temu. W dodatku mam tarczyce niedoczynnosc i biorę euthyrox75 raz całą tabletkę raz pół tsh robiłam w styczniu to miałam wynik 2.20

Odnośnik do komentarza

Teraz powinnaś koniecznie zrobić test, możesz być w ciąży bo nieregularne przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych skutkuje ciążą. Może na przyszłość pomyśl o wkładce levosert jeśli masz takie problemy z tabletkami.

Odnośnik do komentarza

Zrobię ale jutro minie dopiero 7 dni od stosunku, wiec najwcześniej zrobię go w niedziele. Wcześniej nie miałam problemu ale ostatnio jakoś zapomniałam, ale ja się nie martwię tym ze będę w ciąży jak będę to super także świat się nie zawali ;) od wczoraj mam tak jakbym miała normalnie okres... a do okresu z tabletek wynika ze jeszcze mam tydzień. W poniedziałek idę do lekarza zobaczymy co mi powie. Przed wizytą tez zrobię test i wyciągi na to ze akurat wtedy miałam dni płodne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...