Skocz do zawartości
Forum

lekarze, kolejki


Gość medpriv

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z Nas dobrze wie jak wygląda rejestracja oraz czas oczekiwanie do lekarzy specjalistów, ja również za każdym razem gdy zapisywałam córkę do lekarza słyszałam,np. termin za 2 mc, teraz gdy chce umówić się do lekarza wystarczy jeden telefon na infolinię i do 5 dni roboczych mam lekarza dla córki lub dla siebie. Serdecznie polecam pakiety medyczne firmy medpriv :)

Odnośnik do komentarza
Gość Anita M.

Kolejki to jedno słuchajcie, ale doprosić się jakiś badań to też łatwe nie jest. Ile razy odchodzi się z kwitkiem, a tak dużo o profilaktyce się mówi. Szkoda tylko, że na praktykę się to nie przekłada. A, że zdrowie jest jedno to ja zdecydowałam się na taki kompleksowy przegląd stanu zdrowia w szpitalu Medicover w Warszawie. Tam to się nazywa screening i wszystkie badania miałam wykonane w 8 godzin, a mało ich nie było. Nawet rezonans, usg, nie mówiąc o laboratoryjnych. I słuchajcie można? Pewnie, że można. Tylko szkoda, że nie wszędzie.

Odnośnik do komentarza

Ja to nawet sobie pakiet medyczny wykupiłam w Ogólnopolskim Centrum Medycznym, tak zachwalali. Cieszyłam się, że bez kolejek będzie. Ale pojawił się problem i to duży nikt telefonu nie odbiera, jak piszę maila nie odpisują. Nie wiem co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość molierka99

Noo jeżeli chcecie do ginekologa, to ja na pewno polecam wam dr Judycką w Szpitalu Mazovia, bardzo kompetentna i fajna lekarka przede wszystkim, widać, że lubi swój zawód. Pomogła mi się uporac z zespołem policystycznych jajników a potem z torbielami piersi. teraz jestem w ciąży i również ona mnie prowadzi, jestem pod wrażeniem jej wiedzy i doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...