Skocz do zawartości
Forum

Wskazania do zażycia tabletki awaryjnej po pieszczotach


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam bardzo ważne pytanie, pieściłam się z moim chłopakiem ustami, on miał prezerwatywę, nie uprawialiśmy seksu, ale raz dotknal wejscia do pochwy. On boi się, że może jakimś cudem zaszłam w ciążę. Ale później sprawdziliśmy i prezerwatywa była cała. Mój chłopak nawet nie miał wytrysku. On chce bym wzięła tabletkę 72 h po, zastanawiam się czy jest możliwe bym jakimś cudem zabiła ewentualny zarodek, czy jest to niemożliwe. Czy w ogóle jest możliwe bym zaszła w ten sposób w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Droga Pani,
po Pani opisie całej sytuacji raczej nie jest możliwe, że zaszła Pani w jakąkolwiek ciążę. Najlepiej jest pójść do kogoś bliskiego, najlepiej dorosłego (Mamy, Cioci, ewentualnie lekarza ginekologa, którego obowiązuje tajemnica lekarka, jeśli zależy Pani na prywatności) i zapytać w jaki sposób może dojść do zapłodnienia.
A chłopaka Pani, który już teraz namawia (i po takiej sytuacji) do zażywania tabletek 72 po, radzę pogonić. Z pani wpisu domyślam się, że jest jeszcze Pani bardzo młoda. Proszę spróbować otaczać się chłopakami, którzy mają choć trochę poczucia odpowiedzialności i konsekwencji swoich działań.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...