Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a ciąża


Gość nckiitty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od marca biorę tabletki antykoncepcyjne Sylvie20. 27 lipca miałam okres a 19 dnia cyklu uprawialam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia jednak nie kończył we mnie. Potem dostałam krwawienie z odstawienia. Obecnie bolą mnie bardzo piersi czy to może być ciąża?

Odnośnik do komentarza

jesli zazywam tabletki antykoncepcyjne (atywia) ale obawiam sie ze moglo dojsc do zaplodnienia to kiedy moge sprawdzic czy ewentualnie jestem w ciazy? czy jesli do stosunku doszlo w 8 dniu braniu tabletek to czy badanie bhcg z krwi podczas 7-dniowej przerwy da wiarygodny wynik?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, brałam tabletki antykoncepcyjne po raz pierwszy w życiu przez 6 dni wraz z początkiem miesiączki ale musiałam je odstawić na polecenie neurologa ponieważ miały na mnie bardzo złe skutki uboczne. Powinnam dostać miesiączkę w poniedziałek a jest czwartek a jej brak. Czy możliwe jest aby 6 tabletek miało na to wpływ? Boje się że jestem w ciąży. Bardzo proszę Pana o pomoc, pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Od stycznia biorę tabletki antykoncepcyjne(harmonet) i w ostatnim tygodniu lutego i na początku marca byłam na antybiotyku,współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia,zapomniałam wziąć pierwszej tabletki z kolejnego blistra a podczas przerwy również odbyłam stosunek.Jutro kończę to opakowanie, ale ostatnio jestem bardzo senna,płaczliwa,często chodzę do toalety.Czasami miewam mdłości,ale krótko i o różnych porach dnia.Nie mam w ogóle apetytu,mam tez suchosć pochwy czego wcześniej nie miałam.Ciąża?

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór. Mam pewien problem, wywołujący u mnie bardzo dużo nerwów. Moja dziewczyna bierze regularnie tabletki antykoncepcyjne 1 składnikowe, a ja stosuje prezerwatywę(extra safe). Do stosunku doszło 9 kwietnia, gdzie ostatnia miesiączką spóźniła się o 2 dni, czyli była 5 kwietnia. Generalnie cykl trwa u niej 31-32 dni. Ma objawy jak przed okresem, woda się zatrzymała, od 2dni boli ją strasznie brzuch jak zawsze, ale jeszcze nie krwawi. Pytanie brzmi, czy jest możliwe aby była w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam! Od prawie roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Lesiplus. Wczoraj zapomniałam przyjąć tabletki o stałej porze, przyjęłam ją nieco ponad 12 godzin później. Tabletka była z pierwszego tygodnia nowego blistra. Niestety lecz również wczoraj odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Chciałabym dowiedzieć się czy istnieje duże ryzyko ciąży z tego powodu oraz jak teraz dalej się zabezpieczać. Niestety lecz do lekarza mogę udać się dopiero na początku czerwca. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...