Skocz do zawartości
Forum

Objawy ciąży a negatywny test ciążowy


Gość Kaja636

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiona91

Współżyłam z moim chłopakiem 25 lutego wówczas wypadały moje dni płodne. Miesiączki mam nieregularne jednak ostatnio mój cykl wynosił 31 dni. Dzisiaj zrobiłam dwa testy ciążowe,ponieważ okres się spóźnia - wyszły negatywnie.Mam jednak objawy których wcześniej nigdy nie miałam. Znacznie powiększyły mi sie piersi( zawsze przed okresem mi się powiększają ale nigdy az tak) i bardziej niz zwykle widać żyły szczególnie wokół sutków. Piersi bardzo mnie bolą, jak również czuję kłucie w okolicy podbrzusza oraz w dolnej części krzyżowej. Chociaż zwykle korzystam z toalety często tak teraz latam do niej cały czas.Jestem senna i wydaje mi się ze mam nieco wzdęty brzuch.Nie wiem czy te objawy mimo wszystko wskazują na to iż jestem w ciąży czy może mam np. zapalenie pęcherza badz inna dolegliwość. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, proszę więc o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Opisane dolegliwości rzeczywiście mogą sugerować ciążę. Jeśli testy ciążowe z moczu wyszły negatywne to wskazane jest wykonanie badania ginekologicznego i ewentualnego oznaczenia stężenia beta-HCG w surowicy krwi. Nic więcej nie można powiedzieć bez badania.

Odnośnik do komentarza

Witam Mam pewien problem otoż w grudniu 2010 kochałam sie z moim chłopakiem(juz eks) podczas stosunku zsunela sie nam prezerwatywa do środka.Od tamtej pory mialam raz 2 razy okres ze opoznieniem,w marcu pojawily sie czarne plamienia zamiast miesiaczki teraz mamy kwiecien a miesiaczki nadal niemam,pojawily sie ponownie tylko plamienia ciemno brązowe.Robiłam juz 4 testy ciążowe w różnych odstepach czasowych,ostatni w połowie marca,wszystkie wyszly negatywnie.Mam objawy ciążowe,czeste bóle brzucha ,mdłosći wzdęcia piersi powiekszyly sie ale niema zadnych widocznych innych zmian na nich(od wrzesnia 2010) przybralam na wadze 8kg.Caly czas boje sie ze mogę byc w ciąży pomimo wynikow testow.Przebywam za granica i z dostaniem sie do lekarza jest pewien problem.Prosze doradzcie co moge zrobic w tej sytuacji i czy to moze byc ciąża?!:(

Odnośnik do komentarza

witam 23lutego doszlo do zaplodnienia 15marca okres skapy robilam testy kilkakrotnie ostatni 30dni od zaplodnienia wszystkie negatywne a objawy ciazy odczuwam co to moze byc prosze jak najszybsza odpowiedz dodam ze 7miesiecy urodzilam dziecko cearskie ciecie \

Odnośnik do komentarza

~go...ka
witam 23lutego doszlo do zaplodnienia 15marca okres skapy robilam testy kilkakrotnie ostatni 30dni od zaplodnienia wszystkie negatywne a objawy ciazy odczuwam co to moze byc prosze jak najszybsza odpowiedz dodam ze 7miesiecy urodzilam dziecko cearskie ciecie \

Witam!
Wynik testu ciążowego wykonanego 30 dni po stosunku jak najbardziej można uznać za wiarygodny. Najprawdopodobniej nie jest Pani zatem w ciąży, pomimo objawów. Dla potwierdzenia może Pani wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Mam problem. Jestem mama miesięcznego Adasia. Karmie go jeszcze piersią ale od kilku dni czuje okropny ból sutkow przy karmieniu jestem też bardzo senna nic bym nie robiła tylko spala jestem też bardzo nerwowa każdy drobiazg wyprowadza mnie z równowagi pobolewa mnie także brzuch w dole tak lekko. Robiłam 2 testy ale wyszły negatywne:/ a 2 tygodnie temu zdazyl nam sie z mężem wypadek przy kochaniu. oliwe jest żeby tak szybko były jakieś objawy ciazy ? Niestety mój organizm jest bardzo rozregulowany i pojęcia nie mam kiedy mam mieć owulacje ponieważ jednego miesiąca okres mam 3 razy a później czekam 50dni :/ jak szybko można wykryć ciążę z testu z krwi ? Pomocy nie wiem co mam o tym myśleć

Odnośnik do komentarza

Mam charakterystyczne objawy ciąży (mdłości, zawroty głowy, podwyższoną temperaturę, brak apetytu, drażni mnie większość zapachów i smaków, jestem senna, nerwowa, waha mi się nastrój), wykonałam 2 testy - wynik negatywny. Współżyłam 4lipca plamienia przypominające bardzo miesiączkę (u mnie trwającą 5-6dni) miałam 17-19lipca. Czy jest szansa, że jednak mogły wyjść one fałszywe i okazać się, że jestem jednak w ciąży? Kiedy powtórzyć test?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...