Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Interdite

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzech laskowy

Wszystko co opisałaś mogło mieć wpływ i poronienie i zabieg łyżeczkowania, jak i to, że zsunęła się wam prezerwatywa. Dla pewności radzę zrobić test ciążowy, bo ciąża jest możliwa, bo nie macie pewności czy nasienie nie dostało się do pochwy

Odnośnik do komentarza

Witam
13 dni temu współżyłem z partnerką, podczas stosunku, przy "wychodzeniu" zsunęła mi się prezerwatywa, jednak już na zewnątrz, po zsunięciu do niczego już nie doszło. Miesiączka pojawiła się kilka dni wcześniej (ok 3) i skończyła po ok 7-miu dniach, przebiegała tak jak zawsze, bez żadnych zmian, dodam, że do wytrysku doszło przed zsunięciem, poza pochwą, cykle są nieregularne, i według wyliczeń (jeśli były prawidłowe) był to dzień niepłodny, jakie jest ryzyko ciąży?, proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Wiesz, z kwestią zaplodeninia bywa naprawde roznie i nigdy nie mozna miec 100% pewnosci czy doszlo czy nie. Lekarz ginekolog po wykonaniu badan jest w stanie dopiero stwierdzic lub test beta wykonany odpowiednio.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Cena nie gra roli :) ciężko się nad tym zastanawiam, choć pytałem lekarzy na forum, i wszyscy zgodnie twierdzą, że nie ma się czym martwić, a o to w jakiej porze dnia zrobić test pytam, ponieważ wyczytałem m.in. tu na forum, że jak już minie jakiś czas od potencjalnego zapłodnienia to pora wykonania testu nie ma znaczenia

Odnośnik do komentarza

Witam
25-go sierpnia kochałem się z dziewczyną, przy "wychodzeniu" zsunęła mi się prezerwatywa, miesiączkę dostała 29-go sierpnia, a powinna dostać 1-go września (nieregularne cykle). Miesiączka trwała ok 7 dni i przebiegała tak jak zawsze. Po dziś dzień nie ma w ogóle żadnych objawów wskazujących na ciążę, jednak planowo kolejną miesiączkę powinna dostać wczoraj, ale nie dostała. Czy są jakiekolwiek powody do obaw?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie : czy powinnam sie martwic jesli na koncu, przy wyjmowaniu go ze mnie zsunela sie prezerwatywa tak ze tylko sama jej koncóweczka zostala we mnie i co nie co wylalo sie na prześcieradło? Chlopak mówi ze jakos wypadla mu z rąk..;/ Wyjal reszte i i była do połowy pełna...

Moje cykle trwaja zwykle 24 dni i jesli ten tez, to mialam dni nieplodne. Ale jesli wystapi duzy stres albo przeziebienie/ infekcja do bywa ze jest to nawet 29 dni.

dodam,że mam objawy przedokresowe: ból piersi, zwiększony apetyt, trądzik, senność

Odnośnik do komentarza

Witam!

Piszę o poradę w związku z określeniem prawdopodobnej ciąży.
Mam 18 lat i odbyłem stosunek seksualny ze swoją dziewczyną 14 listopada. Byliśmy zabezpieczeni prezerwatywą i na dodatek dziewczyna miała dni nie płodne.
Problem w tym że prezerwatywa się zsunęła podczas wyciągania członka. Była na wierzchu, nie w środku. Nie miałem wytrysku, nie byłem nawet blisko. Lecz jest coś takiego jak prejekulat. Podobno może on zawierać troszkę nasienia. Przed stosunkiem oddałem mocz więc oczyściłem cewkę. Na razie dziewczynie zbliża się okres powinna mieć za ok 5 dni, i ma objawy okresu czyli ból brzucha taki jak zawsze, śluz zaczyna teraz być mniejszy. Dzisiaj podczas peetingu włożyłem dziewczynie palce do pochwy. Gdy wróciła do domu podobno była jasna krew i brązowy śluz. Dziewczyna już panikuje że to ciąża. Czy możliwe jest to by zaszła ? Czy ten brązowy śluz mówi cokolwiek ? Mam wrażenie że po prostu ją zadrapałem w środku bo ma mniej śluzu, nie jest rozciągliwy itp.

Proszę tego nie traktować ze śmiechem bo nastolatkowie sobie zaszaleli bo to była decyzja wspólna bez namawiania, dziękuje.
Proszę o odpowiedź,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...