Skocz do zawartości
Forum

kolor włosów


Rekomendowane odpowiedzi

Mąż po urodz.miał włosy blond,które z czasem zciemniały teraz ma coś pomiędzy blondem a jas.brąz. Ja miałam coś pom.ciemny blond a j.brąz(pasemka)(w szkole jedni mowili blond inni brąz)teraz ciemniejsze. Nasza córka ma od góry włosy brąz,ktore z długościa przechodzą do blondu ciemnego. Przy czolea blond pasemka. Mama meza wlosy czarne tata blond, rodz. Oboje ur. Jako blondyni, bratu tez zciemnialy. U mnie tata czarne mama nie wiem. Od najstarszego wlosy czarne czarne braz ciemn.blond sciemnialy, braz i czarne. Czy ktoś mi pomoże dojść dlaczego moja corka ma taki kolor wlosów?

Odnośnik do komentarza

To są geny i nie ma na to wpływu ani wyliczanie kto jakie ma w rodzinie ani przypuszczenia. Dzieci po rodzicach jasny blond rodzą się przeważnie z jasno rudymi włosami po czym z czasem włoski robią się blond a później mogą się jeszcze zmienić. Mój mąż jest kruczo czarny ja ciemny blond. Dzidziuś urodził się z czarnymi włoskami po 3 tygodnich miał je już ciemno miedziane a teraz jako 7-miesięczne ma złoty blond. Panie zazdroszczą tego koloru bo nie są w stanie swoich włosów na taki odcień zafarbować. :) A przed nami zapewne jeszcze będą zmiany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...