Skocz do zawartości
Forum

Pierwszy raz a prawdopodobieństwo ciąży


Gość emmmma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bylem na imprezie i tam poznalem dziewczyne. Poszlismy do mnie i kochalismy sie, byla dziewicą. Seks klasyczny byl w zabezpieczeniu, ale poźniej oralny bez. Chcialem wyjsc na wytrysk i mowie, że dochodze(pare razy mowilem) a ona nic, to nie wytrzymalem i poszedl wytrysk. A teraz mam stresa, bo nie wiem, czy ona sobie nie wlozyla palca z nasieniem do pochwy jak ja do lazienki poszedlem, ale nie mam dowodow, nie wiem dlaczego tak mysle, ale jesliby tak bylo, to moze rozdziewiczona dopiero dziewczyna zajsc w ciążę? Ja bylem pijany, ona tez, czy ma to jakis wplyw? Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Alkohol ma wpływ na brak myślenia... Oczywiście, że podczas pierwszego stosunku może dojść do zapłodnienia. Jeśli to był seks oralny to tak nie dochodzi do zapłodnienia. Dlaczego miałaby sobie wkładać palec ze spermą do pochwy? Chciałaby Cię złapać na dziecko czy co? Znałeś w ogóle wcześniej tę dziewczynę? Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Krew pochodziła z przerwania błony dziewiczej. Jeśli naprawdę nie miałaś takiej wiedzy to stanowczo za szybko rozpoczęłaś życie seksualne. Jeśli prezerwatywa nie pękła ani się nie zsunęła to ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie. Chociaż oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby nie doszło do zapłodnienia podczas pierwszego razu.

Odnośnik do komentarza
Gość elemeledudki

Dzień dobry, mam 16 lat i 5 dni temu kochałam się pierwszy raz ze swoim chłopakiem. Zrobiliśmy to bez prezerwatywy. Chcieliśmy tylko spróbować, więc trwało to krótko i nie było wytrysku. Czy istnieje ryzyko, że mogłam zajść w ciążę? Moje miesiączki nie są jeszcze na tyle regularne, żebym mogła stwierdzić dni płodne co do dnia. Kiedy to się stało okres już mi się spóźniał, więc nie wiem co mam myśleć. Ostatnio również bardzo się stresuję, więc może to też wpływa na to, że nie mam okresu. Bardzo proszę o rychłą odpowiedź i z góry dziękuję. Julia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli to był czas, kiedy powinnaś mieć okres to najprawdopodobniej był to dzień niepłodny. Jednak seks bez zabezpieczenia, nawet jeśli nie skończy się wytryskiem w pochwie może doprowadzić do zapłodnienia (plemniki mogą pojawić się jeszcze przed wytryskiem), więc na przyszłość podejmujcie bardziej odpowiedzialne decyzje.

Odnośnik do komentarza

Byłam dziewicą kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy 10.02 nie skończył wemnie wcześniej obficie się masturbowaliśmy. Miałam okres 20.02 dzisiaj poczułam dziwny ucisk pod brzuchem po lewej stronie wcześniej go nie było. czy jestem w cąży ?? proszę o szybką odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza

Tydzień temu odbyłam swój pierwszy stosunek seksualny, dzisiaj zaczęłam częściej oddawać mocz, po oddaniu moczu występuje krwawienie i okropny ból podbrzusza, mam również twardy, napęczniały brzuch, czy to mogą być objawy ciąży? za trzy dni zbliża mi się termin miesiączki, czy te objawy mogą ją opóźnić. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Wbrew krążącej opinii również podczas pierwszego stosunku można zajść w ciążę. Twoje objawy mogą być związane z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, ciążą a także mieć zupełnie inne podłoże np ze strony przewodu pokarmowego. Aby wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli ciąża zostanie wykluczona powinnaś udać się do lekarza w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.

Odnośnik do komentarza

jakie jest prawdopodobieństwo, że podczas pierwszego razu zajdę w ciąże jesli mój chłopak skończył we mnie, a byl to dzien drugi po miesiączce (dzien niepłodny), a płodne mam prawdopodobnie 4 dni po miesiączce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...