Skocz do zawartości
Forum

Przeniesienie spermy po seksie oralnym


Gość numberxone

Rekomendowane odpowiedzi

Gość numberxone

Jest taka możliwośc zajścia w ciążę ? Mieliśmy taką Sytuację że Przy Sexie Oralnym Parnerka Miała niewielką ilosć spermy na rękach po czym Została Wytarta Chusteczką i około 3 min ubierała bielizne i np przy otarciu Ręki o Warki możliwe jest zapłodnienie jeżeli tak to w ilu procentach ?

Odnośnik do komentarza
Gość niezłybaran

Witam,
na wstepnie chcialbym zaznaczyc ze jest to wyjątkowo kompromitująca i wstydliwa sytuacja wiec jezeli ma ktos zamiar wyładowac swoje frustracje i dowartosciowac sie, to ja juz dziekuje :).
mam 20 lat i kochałem sie z moja dziewczyna, najpierw gra wstepna pozniej normalnie stosunek, pomijajac wszystkie szczegoly mam kilka pytan, mianowicie czy jezeli po wyciagnieciu penisa z pochwy (dodam ze seks uprawialismy w gumce) chcialem skonczyc na jej biodrach sciagnelismy gumke i zaczela mi robic dobrze reka, raz pojawiala sie wydzielina to chyba chodzi o preejakulacje, jednak zabrakło odpowiedniej ilosci nawilzenia i slinilismy członka spluwając na palce i nacierajacy tym go, tak kilka razy nastepnie kiedy skonczylem wydaje mi sie ze nic strasznego sie nie stało ale opuszki palcow mogly miec kontakt ze sperma, nastepnie w celach spawdzania naszych granic ponownie zrobilem jej dobrze reka ale zapomnielismy ze moja mogla miec kontakt z wydzieliną, stad moje pytanie czy jest jakies ryzyko ciazy? Wiem ze to bardzo glupia i kompromitująca sytuacja ale moja wiedza w tej dziedzinie nie jest wystarczająca. Prosze o szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...