Skocz do zawartości
Forum

Plamienia a objawy ciąży


Gość ania90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 21 lat i niepokoją mnie pewne objawy. Miesiączkę miałam 3 marca, trwała ona 5 dni , długość cyklu wynosi 25 dni więc teoretycznie następną miesiączkę powinnam była dostać 28 marca . Jednak 12 marca miałam plamienie , trwało ono 4 dni . Na początku krew było brązowa ,a później czerwona. Bolał mnie również brzuch. Od ok tygodnia mam zawroty głowy , mdłości , 3 razy wymiotowałam. Od 24 marca mam bardzo dziwny śluz. Na początku był on biały , bardzo gęsty, po 2 dniach przepraszam za wyrażenie wyglądał jak" kaszka" i również był bardzo gęsty. Teraz jest on przeźroczysty lub lekko biały ale jest już płynny lub pół płynny. Od wczoraj bolą mnie piersi a wargi sromowe stały się ciemniejsze (zawsze były różowe) . Od ok tygodnia również boli mnie podbrzusze oraz czasami kują jajniki.29 marca zaczął boleć mnie jajnik(trwało to ok 5-6 minut) , myślałam że dostałam miesiączkę , ale wyglądało to jak woda. Temperatura mierzona w pochwie wynosiła dzisiaj 37.4 stopnie. Dodam ,że współżyję regularnie, nie zabezpieczamy się , ponieważ staramy się o dziecko , a współżyliśmy teoretycznie zawsze w dni płodne. Moje pytanie brzmi czy jest możliwa ciąża? oraz kiedy najlepiej wykonać test ciążowy ? czy teraz czy odczekać jeszcze kilka dni? planowaliśmy wykonać 10 kwietnia. Czy to plamienie ma wpływ na to, że miesiączka się spóźnia? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...