Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku przed okresem


Gość Kasia666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tictak1234

~Madzia0000
witam ja zaszłam w ciąze 2 dni przed okresem;))))))) pozdrawiam

Madzia0000, ale okres dostałaś normalnie? Ostatnio z mężem kochałam się dwa dni przed spodziewany okresem. Okres dostałam, ale był on skąpy niż zwykle(mam obfite miesiączki) trwał 4 dni. W czasie, kiedy miały wystąpić dni płodne, początkowo pokazały się niewielkie różowe kropeczki, widoczne na bieliźnie, jeden dzień. Natomiast przez kolejne 3 dni w wydzieline pojawiła mi się jasno różowa krew. Dodam jeszcze, że moje upławy by tak mocne, że przesiąkły przez spodnie i wyglądało to tak jakbym lekko popuściła. Do następnego okresu zostało mi już 7 dni. Ale pierwszy raz miałam taką wydzieline z domieszką krwi.

Odnośnik do komentarza

No to was zaskoczę. Kochalam się 5 dni przed okresem ginekolog wyraźnie powiedział mi że dziś jajeczkuje co było dla mnie absurdalne, cykle co 25 dni długość okresu 5-6dni. Ale ok zrobiliśmy to. Dostałam planowany okres. Tylko jakiś jasny czystrzy. Dalej dziś powinnam dostać okres nie ma robię test a tam 2 kreski haha. Kompletnie tego nie kumam. 

Odnośnik do komentarza

Witam, kochałem się z partnerką 4-5 Dni przed okresem, jakie są szanse na ciążę,, nie jest to odpowiedni moment a się bardzo tym stresujemy, spóźnia jej się dzisiaj 8 dzień, dodam że był to seks przerywany, oraz ma ostatnio bardzo dużo stresów... ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...