Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku przed okresem


Gość Kasia666

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria97

Witam. Mam 18 lat i strasznie nieregularne miesiaczki, ktore potrafia ustapic na okres pol roku, a potem trwac powyzej tygodnia, nawet dwoch i byc bardzo mocne. Sedno w tym, ze od bodajze 18 marca wystapil okres. Do 30 marca mialam albo krwawienie, albo wylacznie plamienie. Dzien pozniej kochalam sie z chlopakiem, bez zabezpieczenia, doszedl we mnie. Nie mialam wytedy ani miesiaczki, ani plamienia, jednak po powrocie do domu dostalam znowu okres. A dzien pozniej znowu ustapil. Jakie jest ryzyko zajscia w ciaze?

Odnośnik do komentarza

witam. wyjechaliśmy wczoraj z mężem za miasto. zapomniałam niestety wziąć ze soba tabletek. wspolzyjemy niemal codziennie bez zabezpieczenia wczoraj i przedwczoraj także. dodam że wracamy dopiero jutro wiec nie wezmę pominiętych tabletek. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Odnośnik do komentarza
Gość Jarek23288

Witam.
Kochałem się z dziewczyną, doszedłem w Niej,ale zaraz po tym wyciągnąłem, miałem prezerwatywe, niby jak ją ściągnąłem wszystko bylo w prezerwatywie, czy jest szansa na to że dziewczyna będzie w ciąży? Dodam to że ma cykl różny 32 czasami 36 dni, a czasami 28.. według cyklu 28 stosunek uprawialiśmy podczas okresu którego nie dostała, i do tej pory go nie dostała, czyli okres patrząc na cykl 28, spóźnia się 13 dni !

Odnośnik do komentarza
Gość basienka098

Witam, Moje Drogie, opiszę Wam swoja sytuacje. Otoz planowo okres mialam dostac w poniedzialek. Przy zalozeniu, ze cykl jest 28 dniowy (jak ostatni). Cykle wahaja sie 28-33 dni. W srode w godzinach rannych odbylam stosunek, bez zabezpieczenia z finalem na zewnatrz. W czwartek wieczorem zauwazylam, ze okres chyba sie zaczyna, chyba... cala noc cisza, pusto. Pobieglam do apteki i kupilam Ellaone, zazylam jakies 53h po stosunku. Kazdy okres trwal w granicach 5 dni, ten splatal figla bo trwal piatek, sobota i dzisiaj juz na wieczor prawie nic. Jest on mniej obfity niz kazdy ktory mialam, natomiast tez zawieral skrzepy krwi. Jakie widzicie prawdopodobienstwo zajscia w ciaze w moim przypadku? Licze na Wasze odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie.
Mam nieregularny okres. 22 kochałam się z facetem bez zabezpieczenia. Skończył we mnie a okres powinnam dostać pod koniec miesiaca. Robiłam 30 test ciążowy który wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość ze będę w ciąży. Dodam ze bardzo pragnę drugiego dziecka gdyż mam już córkę 3 letnia.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym zapytać co sądzicie? Około 2-3 tyg temu współzyłam z moim chłopakiem. Był to akurat dzień, w którym prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest największe . I po 2 tygodniach zaczęłam się dziwnie czuć, wiec zrobiłam test ale nie w dniu spodziewanej miesiączki tylko 6 dni wcześniej, po prostu nie umiałam wytrzymać- wynik negatywny. Test chce powtórzyć własnie za 3 dni kiedy okres powinnam mieć. Ale wczoraj czyli (ok.4-5dni) przed okresem współżylismy znów ale tym razem bez zabezpieczenia i finisz był we mnie . Jak myślicie jest prawdopodobne to żebym była w ciąży??

Odnośnik do komentarza
Gość rozyargniona

Mam,problem, kochałam sie ze swoim mężem 7 dni przed planowana miesiaczka,dodam ze biorę proszki antykoncepcyjne,niestety tydzien wczesniej zappmnialam wzias tabletki wieczorem wiec zarzylam ja rano. Mąż skończył we mnie,na 7dni przed okresem z obawy przed ciąż 12 godzin po zazylam tabletkę"po" , niestety ostatnio na 2 dni przed miesiaczka mieliśmy stosunek przerywany. Jaka jest szansa na to że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość agagagag

Hej. Mam problem. W środę (17.02) kochałam sie z chlopakiem(na poczatku z gumka. Później juz bez). Okres mam planowany na (19.02),ale juz w środę pobolewał mnie brzuch i wgl. Teraz nic mnie nie boli,ani nic. Mogę byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

jeśli okres był tylko planowany a nie zaistniały to jest możliwość. Zawsze może się coś przesunąć i wtedy na ten planowany okres mogą wystąpić akurat dni płodne. Jak chcesz już na prawdę polegać na dniach płodnych i nie płodnych to poczytaj sobie o tym jak się je obserwuje, a nie wylicza czy przewiduje.

Odnośnik do komentarza

Witam , mialam swoj pierwszy raz z chlopakiem w sobote , natomiast rano w niedziele dostalam okresu. Chlopak nie skonczyl we mnie ,ale na brzuchu przetarlam wszystko ręka, natomiast bylam posmarowana oliwka zaraz po tym poszlam pod prysznic i boje sie , ze cos splynelo , jest taka mozliwosc ?moge byc w ciazy ?

Odnośnik do komentarza

~xpacmuche
Witam. Mam na imię Kamila. Mam 17 lat. Zgłaszam się tutaj z pewnym problemem, na który mam nadzieję uzyskać szybką odpowiedź. Sześć dni temu kochałam się z moim chłopakiem. Był to ten mój "pierwszy raz". Wiem, że stosunek przerywany nie jest najlepszym sposobem ochrony przed ciążą, dlatego też na trzeźwo mocno tego żałuję. Zaczęłam zastanawiać się czy nie jestem w ciąży? Trzy pierwsze dni przez cały czas miałam identyczne bóle podbrzusza jak przed miesiączką, która planowana była na środę. Oznacza to, że kochałam się jeden dzień przed planowanym terminem. W czwartek zaczęłam krwawić. Początkowo było to jedynie plamienie, następnie trochę większe krwawienie. Krew była bardziej gęsta niż zwykle i miała barwę czerwono-brązową. Następnego dnia jednak rano zaczęłam krwawić jak podczas normalnego okresu. Problem tkwi w tym, że od rana jakby miesiączka zniknęła. Przestałam krwawić, jedynie od czasu do czasu odrobinę plamię. Przez kolejne dni aż do dzisiaj włącznie wciąż odrobinę krwawię i plamię. Muszę też dodać, że miesiączki mam najczęściej regularne a cały cykl trwa zawsze do 32 dni. Czy mogę być w ciąży? Czekam na szybką odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję!
ja zaszła w ciążę przed okresem . Kilka dni przed był stosunek, dostałam okres miałam w sumie tylko 2 dni . A za jakiś czas okazało się że jestem w 4 tygodniu ciąży

Odnośnik do komentarza
Gość Angelina11366

Witajcie mam nieregularne miesiączki pomiędzy 28-31 dni uprawiając sex w sobotę a w środę dostałam okres stosunek bez zabezpieczenia z finałem we mnie. Czy mogę być w ciąży? Dodam że kolejna miesiączka już się nie pojawiła a jest już po czasie tydzień ale robiłam test i wykazało że nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Czesć,
Wspolzylam z mężem 8.01. I 9.01 bez zabezpieczenia, nie ukrywamy ze staramy się o drugie dziecko. Stosowalam testy owulacyjne od 4.01 były cały czas negatywne a 10.01 wyszedł pozytywny i zaprzestalismy współżyć z racji tego ze chcemy aby była teraz dziewczynka. Jaka jest szansa na ciążę? Jaka na poczęcie dziewczynki? Cykle miałam 35dniowe ale owulacja przesunęła sie teraz z racji przeziębienia. Tak bardzo chciałabym być w ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...