Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po stosunku przed okresem


Gość Kasia666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem mamą 4 letniego synka obecnie nie staram się o drugie dziecko choć bardzo bym chciała, 5 dni temu mąż się zapomniał i został w środku i dwa dni później też miesiączkę powinnam dostać 15 października czy możliwe że mogę zajść w ciążę??? wiem że na test i różne badania jest za wcześnie

Odnośnik do komentarza

~ania1836
Witam jestem mamą 4 letniego synka obecnie nie staram się o drugie dziecko choć bardzo bym chciała, 5 dni temu mąż się zapomniał i został w środku i dwa dni później też miesiączkę powinnam dostać 15 października czy możliwe że mogę zajść w ciążę??? wiem że na test i różne badania jest za wcześnie

Jesli nie bylo zadnego zabezpieczenia to jak najbardziej jest taka mozliwosc, jesli wytrysk nastapil do srodka tymbardziej.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Witam,

Pewnie powtórzę milion innych postów :)
W połowie sierpnia kochaliśmy się z narzeczonym. Nie kończył we mnie, ale też się nie zabezpieczaliśmy więc rozumiem o co chodzi. Na 2-3 dni przed okresem. Okres dostałam normalnie. W następnym miesiącu było lekkie ale dłuuuugie krwawienie. Ok. 2 tygodnie. Takie blado-czerwone. Jedna tylko rzecz dodatkowo - masa pracy, wysiłku (w tym fizycznego) i stresów w związku z pracą. Dopiero teraz mogę odetchnąć. Tylko martwi mnie ten niby okres. Test mi niby nic nie wykazał. Do gina idę niedługo, ale niecierpliwość jest.. Mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

witam prosze o porade o@ mam reg co 28 dni 23 wrzesien byla poprzednia trwala 6-7 dni jak zawsze teraz mi sie opoznila byla 23 pazdz. i trwala 2 dni gesta i krew ze sluzem przezroczystym test wykonany 22 negatywny czekac do koleknej @ czy isc do lekarza dodam iz mam 2 dzieci takiego jeszcze nie mialam. Dziek

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja mam takie pytanie oczywiście pójdę fo ginekologa ale chciałam zapytać was . Jestem mama kamiaca i pół roku po porodzie nie miałam miesiaczi jednak 24. 09zaczęłam krwawic więc stwierdziłem że to miesiaczka w październiku była cisza i nagle wczoraj odrazu po stosunku z mężem zacZęłam krwawic najpierw plamic a dziś już coraz mocniej czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z mężem 2 dni przed spodziewanym okresem. Okres mam zawsze bardzo regularny, dokładnie 4tygodnie, i zawsze jest krótki 3/ max 4 dni. Okresu nie dostałam, spóźnia się już 10 dni. Robiła 3 testy ciążowe - wszystkie negatywne. Co to jest? Ciąża? Umieram? Choruję?

Odnośnik do komentarza
Gość Moj mała księżniczka

Żeby sie upewnić kupcie sobie testy ciążowe albo do ginekologa sie wybierzecie ..... A dziecko do sama radość :) :) jak mi wiadomo niewszystkie kobiety mogą mieć to szczęście w życiu albo musza sie leczyć ... ;) albo nieruprawiajcie sex w tak młodym wieku
Albo porozmawiajcie z jakaś starsza zaufaną osoba ..

Odnośnik do komentarza

~Matko Boska
Jeśli jest stosunek i kończy sie na zewnątrz to jak niby plemniki miału zostać w środku. Dzieci myślcie logicznie Odp dla zestresowanych. Dzieci z tego niebedzie

Mimo wszystko to forum na ktorym pomagamy wiec nie mam nic przeciwko temu aby niektorym pisac po 100 razy jak dochodzi do poczecia lub kiedy nie bedzie ciąży. To ważny temat dlatego w tej kwestii jakoś opanowywuje swoje nerwy;-)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, ja tez sie zastanawiam... Kochalam sie z mężem 3 listopada a na nastepny dzien dostałam okres, dodam że finał był w środku. Jeśli chodzi o cykle to mam 35 dniowe. I tak zastanawiam sie czy możliwe żebym była w ciąży. Mamy już 3 letnia córcie, o drugie specjalnie sie nie staramy ale gdyby bylo to.super ;-) dzieki za jakąkolwiek odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Czy możliwe,że jestem w ciąży? Razem z chłopakiem uprawialiśmy seks, zabezpieczaliśmy się. On dostał wytrysk. Później, jakąś 1h po, zrobiliśmy to drugi raz (po dokładnym umyciu). Jednak tym razem bez prezerwatywy. Partner nie doszedł, choć 3 razy miał takie wrażenie jakby było blisko. Czy mógł nie czuć 2 wytrysku? Wczoraj miałam dostać miesiączkę.. Mam nabrzmiałe piersi, wrażliwe sutki. Czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Miesiączkuję regularnie, 15/16-stego każdego miesiąca. Zdecydowaliśmy się na seks bez zabezpieczeń przedwczoraj. Odczuwam silny PMS (jak zawsze), jestem rozdrażniona psychicznie i fizycznie. Czy wówczas w tamtą noc były dni niepłodne? Jakie prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku? Facet nie kończył we mnie.

Dziękuję Wam za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Gość introuble

witam. Widze tu mnostwo podobnych zapytan,ale i ja zapytam. Kochalam sie z facetem 28 list, a dwa dni potem mialam miesiaczke. Miesiaczka byla normalna jak do tej pory. Teraz czakam na kolejna,ale wciaz jej nie ma. Cykl zwykle trwa u mnie 24-27 dni. Dodam ze zauwazylam ze lekko przytylam i mam lekkie nudnosci. Czy moge byc w ciazy? jakie moga byc objawy w takim wypadku(wczesnaa ciaza)?

Odnośnik do komentarza
Gość agaciula21

witam mam takie pytanko kochalam sie z facetem 5-8dni przed planowanym okresem okres mam zawsze co 28dni niestety minely juz 10 dni I niestety okresu nadal nie ma zrobilam 2 testy niestety wyszly negatywne dodam jeszcze ze strasznie bolal mnie 2 dni brzuch jak na okres ale nic cisza czy myslicie ze moge byc w ciaze??????prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość katiaaa71

Witam
Mam pytanie. Otoz ok. Miesiac temu mialam wyciagany implant antykoncepcyjny po czym od razu przerzucilam sie na tabletki. Sek w tym ze musialam przerwac branie ich no I ok. 2 dni pozniej uprawialam seks bez zabezpieczenia (zapomnielismy z partnerem ze teraz musimy uzywac prezerwatyw heh) no I dzien pozniej dostalam okres. No I moje pytanie a wlasciwie 2 pytania- czy jest prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy? No I drugie kiedy moge zrobic test? Nie ukrywam ze w sumie to bym sie ucieszyla :P dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...