Skocz do zawartości
Forum

Brak pewności co do ciąży.


Gość KasiaZPodlasia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KasiaZPodlasia

Od jakiegoś czasu mam wrażenie iż jestem w ciąży. Chyba nie miałam kontaktu z plemnikami, po stosunku gumka była cała. Seks uprawiałam w połowie lutego. Juz wtedy miałam obawy co do ciązy, że byc może zaszłam (chociaż stosunek był w niedziele, miałam wtedy koncówkę okresu a dni płodne rozpoczynały mi sie w sobotę - czyli 6 dni pózniej). Dokładnie 27.02 zrobiłam pierwszy test. Wynik negatywny. Następnie zrobiłam dwa testy 2 Marca. Też negatywne. Potem dostałam okres 11.03 (nieco spozniony według kalendarza. ale to chyba przez moją panikę że jestem w ciąży).Wtedy też przed tym okresem nieco pobolewały mnie piersi przez pare dni. Teraz gdy okres mi sie skonczył (nawet mam obawę czy to na penwo był on, bo pierwszy raz uzyłam taponu. było krwawienie, bolało, miałam typowe objawy okresu). Zrobiłam kolejny test (24.03) i znowu wyszedł negatywny. 14.04 Dostałam okres. Ale taki nieco inny... nie krwawi tak mocno, leci sporadycznie ta 'krew', bolało tylko pierwszego dnia. Teraz to tak czasami to poleci i nic wielkiego. Zawsze wylewałam z siebie duże ilości tej 'krwi' a teraz to coś zbyt mało jest według mnie... Tydzien przed tym okresem zrobiłam test - znowu negatywny. Od jakiegoś czasu mam wrazenie ze mój brzuch jest większy niz zazwyczaj. Po kąpieli nieco maleje. To samo rano, jest płaski jak zawsze a potem robi się balonik. Budzi to we mnie dość duży niepokój. Czy ja jestem w ciązy? Czy to może tylko moja fobia przed ciążą?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem masz urojenia. Jeśli prezerwatywa to dla was za mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie np contragel - zel plemnikobójczy. Ale jeszcze lepiej zrobicie współżyjąc tylko w dni niepłodne. Ich wyznaczanie nie jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaZPodlasia

~andriel
Moim zdaniem masz urojenia. Jeśli prezerwatywa to dla was za mało stosujcie dodatkowe zabezpieczenie np contragel - zel plemnikobójczy. Ale jeszcze lepiej zrobicie współżyjąc tylko w dni niepłodne. Ich wyznaczanie nie jest trudne.
Szczerze mówiąc nigdy tego nie robiłam, więc dla mnie pewnie będzie trudne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...