Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i objawów ciąży


Gość mama1982

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama1982

Witam serdecznie,

9 miesięcy temu urodziłam dziecko, karmiłam piersią do końca grudnia 2010 - pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam w listopadzie (podczas karmienia miałam cykle 34 dniowe), po odstawieniu dziecka od piersi cykl trwał 28 dni.

Dziś mija 38 dzień cyklu a ja nie mam miesiączki, robiłam 3 testy w godzinach wieczornych - wszystkie wyszły negatywnie. Wczoraj i dziś mierzyłam temeraturę ciała - powyżej 37 stopni. Nie mam żadnych dolegliwości.

w tym miesiacu kochaliśmy sie tylko raz: 6 marca (stosunek przerywany).

Dodam że przy pierwszej ciązy testy wyszły pozytywnie na kilka dni przed spodziewaną miesiączką.

czy pomimo negatywnych testów w 38 dniu cyklu możliwe że jestem w ciąży? (ostatnio nie zmieniałam klimatu, nie przechodziałm stresujących sytuacji itp)

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Ze względu na wahania poziomu gonadotropiny kosmówkowej w moczu test powinien być wykonywany podczas porannej wizyty w toalecie. Test wykonywany wieczorem może być niewiarygodny. Dla pewności warto wykonać laboratoryjne badanie na obecność hormonu we krwi. Jeśli wynik będzie ujemny należy udać się ginekologa, który ustali przyczynę braku miesiączki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...