Skocz do zawartości
Forum

Brak zabezpieczenia a ciąża


Gość thenuna

Rekomendowane odpowiedzi

Współżyję z chłopakiem od 3 miesięcy. Nigdy nie pękła nam prezerwatywa. Jednak 2 miesiące temu 2 razy zrobiliśmy to bez zabezpieczenia. On nie skończył we mnie tylko na moim brzuchu.Czy mogę być w ciąży?!

Poza tym uprawiamy też seks oralny. I mam pytanie. czy plemniki dostaną się do macicy poprzez taką sytuację?
Lub jeśli on dotykał swojego członka (na którym możliwe że została sperma) a później wkładał mi palec do pochwy?

Od niedawna mam niepokojące objawy: zawroty głowy, zmiana apetytu i mam znacznie większy brzuch(jest on naprawdę dużo większy niż wcześniej! wątpię że mógłby tak urosnąć w ciągu 2/3 miesięcy ale nie znam się na tym)

Dodam że miesiączki dostaje(są nieregularne, ale zawsze tak było)

Bardzo proszę o odpowiedź bo jestem bardzo zaniepokojona!!:( mam dopiero niecałe 18 lat i nie chce już być w ciązy:(

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Sperma może zostać przeniesiona na palcach do pochwy i można w taki sposób zajść w ciążę. Po seksie oralnym nie można zajść w ciążę. Seks bez zabezpieczenia zawsze stwarza ryzyko. Największe jest, gdy stosunek jest w dni płodne.

Odnośnik do komentarza
Gość jusia19852

Witam mam pytanie współzyłam z partnerem 17 lutego bez zabezpieczenia lecz nie doszlo do wytrysku ale obawiam sie ze jestem w ciazy 25 lutego zrobilam test z krwi wynik to 0,1 a 6 marca dostalam tak jakby miesiaczke ale mam je nie regularne wygladala tak pierwszy dzien brazowe plamienie pozniej 2 dni krwawienie a przez kolejne 4 dni brazowe plamienie. nie bylam przekonana co do tej miesiaczki wiec zrobilam kolejny test z krwi 18 marca i tez wyszedl 0,1 i do dnia dzisiejszego robie nie przesadzajac codziennie test ciazowy i wychodzi 1 kreska a ja caly czas mam obawy ze jestem w ciazy. Czy jest mozliwe ze te testy sie mylily prosze o odpowiedz za ktora z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...