Skocz do zawartości
Forum

Wiarygodność testu beta HCG z krwi


Gość anonimkaa222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Elwitka55555

Czy beta hcg jest wiarygodna 7 dni po stosunku ( nie wiem kiedy mogla byc ewentualna owulacja, poniewaz regularnie stosuje tabletki antykoncepcyjne) jednak mimo to, zdazylo mi sie jednorazowo rózowe plamienie szesc dni po stosunku, dlatego wykonałam to badanie krwi.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Staramy sie z mezem o dzidzie. Do zblizenia miedzy Nami dochodzilo miedzy 5 a 8.06. Byly to dni plodne.
Mialam dziwne brazowe plamienia z czego jeden dzien delikatne krwawienie.
Wczoraj zeobilam dwa testy ciazowe, ktore wyszly pozytywne i wieczorem badanie krwi-negatywny wynik.
Dzisiaj rano test ciazowy-pozytywny.
Dodam, ze 3 dni temu bylam juz na beta hcg skierowana przez lekarza w tym samym laboratorium-wynik neg.
O co chodzi:/?

Odnośnik do komentarza

Miałam miesiączkę 3 sierpnia która trwała około 5 dni. 16 sierpnia dostałam kilkugodzinnego plamienia. Natomiast 25 sierpnia zdecydowałam się na seks z moim partnerem bez zabezpieczenia, niestety zakończyło się to seksem do końca we mnie. 7 i 9 dnia od zbliżenia zrobiłam testy ciążowe, które wyszły negatywnie, 12 dnia czyli wczoraj zrobiłam badanie HCG w luxmedzie wyszło <2. Czy mogę być spokojna, że nie jestem w ciąży? Podkreślę, że nie mam żadnych objawów ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ja się starałam o dziecko wtedy, więc jak zaczął mi się tak lepiej okres spóźniać to byłam szczęśliwa. Testy z moczu wychodziły negatywne, no ale mojej koleżance też długo wychodziły a w ciąży była, więc poszłam na betę. Fakt tanie to nie było bo zapłaciłam coś ok 40 zł. No ale wynik negatywny. Trochę się załamałam. No ale miesiączki ani widu ani słychu. Poszłam do przychodni do lekarza. Traf chciał, że trafiłam na najgorszego debila a na dodatek usg było popsute. Miałam wybór albo szpital albo prywatanie. Lekarz ten mnie nastraszył, że to może być ciąża poza maciczna, guzy itd. ale powiedział też że testy z krwi również się mylą więc może być i normalna ciąża. Poszłam prywatnie ale do innego lekarza. Ciąży nie było, dodatkowo stwierdził że testy z krwi zawsze wychodzą dobrze, a z moczu bardzo rzadko się mylą :) Suma sumarum stwierdził u mnie zespół policystycznych jajników (dlatego też nie mogłam zajść w ciążę jego zdaniem) dostałam tabletki na wywołanie miesiączki i kazał mi schudnąć.
Nie wiem czy miał rację z tą chorobą bo jak zaczęłam się starać do dzidziusia to ważyłam mniej niż w chwili kiedy faktycznie zaszłam w ciążę, 2 miesiące po tym incydencie :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...