Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie co byscie wy zrobily na moim miejscu jestem w 13tygodniu ciazy bylam z chlopakiem 6miesiecy I on mi mowil zebym sie zabezpieczala a tak sie stalo ze zapomnialam wziasc tabletki I on mowil ze nie chce teraz dziecka a ja chcialam I muwil zebym usunela a ja nie potrafie tego zrobic.! To on powiedzial ze znami koniec nie chce mnie znac i zebym o nim zapomniala a ja nie potrafie po 10tygodniach sie odezwal I pytal czy dalej jestem w ciazy czy usunelam a ja powiedzialam ze dalej jestem to on mi powiedzial ze jak usune to mozemy sprubowac od nowa; (a ja go kocham I nie wiem co mam robic. Przez 2miesiace sie nie odzywal do mnie powoli chcialam zapomniec o nim I wychowac dziecko sama ale po tym jak zaczol pisac znowu wszystko wrucilo I powiedzialam ze zrobie to dla niego jak sprubuje ze mna od nowa wszystko ale sama juz nie wiem co robic prosze doradzcie mi co wy byscie zrobily.?

Odnośnik do komentarza

Facet który mówi że jak usuniesz ciążę to możecie spróbować od nowa to dupek.
Zostaw go bo z tego związku nic nie będzie. Ani on do ciebie nie wróci, ani Ty nie będziesz szczęśliwa. Jeśli masz warunki do tego by urodzić i wychować dziecko to to zrób. Pana podaj o alimenty i miej go głęboko w poważaniu bo tylko skończone szuje potrafią takie coś zrobić

Odnośnik do komentarza

No wlasnie warunkow nie mam w tej chwili jestem w domu bo nie pracuje szukam pracy ale ciezko jest jeszcze zagranica ale sprobuje jakos urodzic I wychowac moze dam rade mysle ze rodzina mi pomoze.Tez mi sie tak wydaje jak bym usunela to by sie juz nie odezwal do mnie tylko teraz tak muwi zeby sie pozbyc dzidzi ; (

Odnośnik do komentarza
Gość Pamiętajcie...

Ludzie....pamiętajcie żeby się zabezpieczać przed stosunkiem.
Tym bardziej, jeżeli idziecie do łóżka z kimś, kto w Waszych oczach
nie jeste kandydatkom/em do wspólnego życia. W ten sposób możecie
zniszczyć życie i sobie i tej drugiej stronie. Nerwów przy tym też co nie
miara... Siedzenie i myślenie a co "będzie gdy..."
Czy można zajść w ciąże z preejakulatu czy nie? Nie wiem, wiem jedno...
Gdybym się zabezpieczył, nie miał bym tyle stresu, nerwów i oczekiwania.
Dlatego pisze dla Was na swoim przykładzie. Nikogo nie oceniam i sam nie chce
byc oceniany. U mnie się dobrze skończyło...życzę wszystkim oczekującym w nerwach
żeby też sięudało no i myślmy na przyszłość, bo nigdy nic nie wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Gość Majka0806

Kochalam sie z chlopakiem w ostatni dzien okresu 4 razy i za kazdym razem doszedl we mnie. Przez tydzien kolejny kochalismy sie okolo 10 razy i za kazdym razem doszedl we mnie. Zrobilam test i nie jestem w ciazy jak to mozliwe? Dodam ze pol roku wczesniej urodzilam dziecko.

Odnośnik do komentarza
Gość Viola100

Kochalam sie z chlopakiem najpierw w prezerwatywie lecz potem ją ściąglam doszedl na zewnątrz , drugi raz tak samo byly to dni nie plodne następnie kochaliśmy sie w dni plodne z prezerwatywą okres spóźnia mi sie 2 dni czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...